Skocz do zawartości

Zagłosuj na najpiękniejszy, polski dwutysięcznik - ankieta


Mnich Admin

Top polskich dwutysięczników  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z którego, polskiego dwutysięcznika rozpościera się - Twoim zdaniem - najpiękniejszy widok?

    • Rysy
      5
    • Świnica
      0
    • Kozi Wierch
      6
    • Kozie Czuby
      0
    • Zadni Granata
      1
    • Pośredni Granat
      1
    • Mały Kozi Wierch
      0
    • Skrajny Granat
      0
    • Starorobociański Wierch
      1
    • Szpiglasowy Wierch
      4
    • Kościelec
      0
    • Krzesanica
      0
    • Ciemniak
      0
    • Małołączniak
      0
    • Wołowiec
      0
    • Beskid
      1
    • Kopa Kondracka
      1
    • Kończysty Wierch
      0


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Fibi napisał:

niektórych szczytów to ja tylko mgłę i chmury widziałam ??

@Fibi to koniecznie musisz powtórzyć  ?? Ja wdrapywałem się na te szczyty tyle razy aż trafiłem na super widoki.... i dalej tam wchodzę ??

Edytowane przez Krzysiek Zd
  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

Oczywiście, że jest. Stąd pytanie w ankiecie - z którego dwutysięcznika rozpościera się najpiękniejsze widok ? 

A nazwa tematu brzmi: "Zagłosuj na najpiękniejszy polski dwutysięcznik- ankieta". Tymczasem ankieta ma inne pytanie.

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uściślę od siebie, że najpiękniejszy widok dla mnie jest z Rysów. Jest to perfekcyjny punkt widokowy na każdą stronę. ?

Natomiast mogę się zgodzić z Janem, że jednym z najpiękniejszych polskich dwutysięczników jest Mnich. Mięgusz Wielki - na równi. Może też Kościelec.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, peter1 napisał:

A nazwa tematu brzmi: "Zagłosuj na najpiękniejszy polski dwutysięcznik- ankieta". Tymczasem ankieta ma inne pytanie.

 

Tytuł miał być skrótem myślowym. Ale słusznie - mogłem doprecyzowywać, że chodzi o najpiękniejszy widok, a nie o sam szczyt - jako taki. Niestety, nie mam możliwości edycji nazwy wątku. Dzięki za zawrócenie uwagi, w przyszłości będę bardziej precyzyjny ? 

  • Lubię to ! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mnich Moderator napisał:

Tytuł miał być skrótem myślowym.

No to nie wyszedł  ?

I tak dobrze że tutaj, a nie w górach, bo skróty na szlakach bywają zgubne.

A zresztą - swoje pytanie/sondę opatrzyłeś numerem 1. 

Dołóż kolejne (np. na który szczyt najciekawiej się wchodzi, który najlepiej wygląda "z dolin" itp. itd), potem zrób podsumowanie - i wtedy wyjdzie ten "naj", czy też (zgodnie z tytułem) "top". ?

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"najpiękniejszy widok" to pojęcie dość względne, bo sporo zależy od warunków itp. 

Widok z Rysów jest świetny, ale słabo się go kontempluje w tłoku który tam zwykle panuje. Na Świnicy podobnie. 

Z tego względu lubię np. Pośredni Granat, bo tam jakiegoś tłoku nie spotykam, ludzie przechodzą, mało kto się rozsiada na dłużej. A ja i owszem. 

 

A gdyby np. mierzyć popularność szczytu ilością czasu spędzonego na nim razy liczba wejść - to w moim przypadku z dwutysięczników wygrywa Kościelec, choć widok z niego jakiś wybitny nie jest.  Ale lubię tam wejść i pobyć - zwykle kilka godzin. 

 

I na co tu oddać głos? 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mnich Admin przestał(a) promować i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...