Skocz do zawartości

„Murowaniec” czasowo wyłączony z eksploatacji 1 XI-20 XII


Rupicapra rupicapra

Rekomendowane odpowiedzi

Schronisko PTTK „Murowaniec” na Hali Gąsienicowej, czasowo wyłączone zostaje z eksploatacji w okresie od 01 listopada do 20 grudnia. Z uwagi na zmianę podmiotu prowadzącego obiekt oraz konieczne prac konserwacyjno-remontowe.

https://tpn.pl/zwiedzaj#komunikat-turystyczny

@tatromaniakMyślę, że warto by to było ogłoszone też na stronie.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsi na pewno pamiętają, w latach '90 jeszcze było inaczej, z tego, co się mówi.

W temacie mówi nieco Albin Marciniak w tym wywiadzie: https://podroze.onet.pl/ciekawe/albin-marciniak-czlowiek-ktory-51-razy-przeszedl-orla-perc/0tynjwd.

Edytowane przez Rupicapra rupicapra
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
1 hour ago, J@n said:

a od kiedy przestal byc prawdziwym ?

Dziesiątki lat temu - pamiętam gdzieś początki XXI wieku gdy schodziłem gąsiennicową i usłyszałem potężny łoskot - początkowo myślałem, że trwa zrywka drewna traktorem... lecz myliłem się. Praktycznie pod drzwi schroniska doturlał się autobus turystyczny pełen bachorów (co ciekawe posiadających pełen komplet kończyn i wyglądających na sprawnych ruchowo). Czyli już wtedy był hotelem...

Ktoś pamięta jego dzieje w latach 90"?

Edytowane przez Q'bot
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

"Cena 1 miejsca noclegowego w pokoju:
2-os - 95zł
3-os - 90zł
4-os - 85zł
5-os - 70zł
6-os - 65zł
10-os - 55zł
W pokojach 2-, 3- i 4-osobowym pościel i ręcznik wliczone są w cenie noclegu. W pozostałych pokojach jednorazowa opłata za pościel wynosi 15,00 zł."

Nie ma możliwości spania na glebie. 

 

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Jacek said:

Z dobrych źródeł wiem, że w Murowańcu nie będzie kuchni. Jedzenie ma być przywożone z Zakopanego i sprzedawane na wagę. Jak to mówią młodzi - masakra ?

 

Hmm... nie bardzo się orientuję, jak było do tej pory, ale dowożenie cateringu z Zakopanego do schoniska chyba będzie wymagało zaprzęgnięcia kilku lambo kursujących na czarnym szlaku?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...