Skocz do zawartości

Zgadnij co to za miejsce


Lavinka

Rekomendowane odpowiedzi

39 minutes ago, J@n said:

Ten szczyt z dziurką ma swoją nazwę , może jeszcze ktoś wie jak się nazywa żleb, w którym leży płat śniegu.

Ze szczytów z dziurką to ja znam Baranie Rogi ?

Istnieje również ryzyko, iż jest to Żłobisty szczyt, ale czy jego widać gdzieś ze szlaku? ?

Edytowane przez Q'bot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na tym zdjęciu nawet żadnej dziurki nie widzę? ale pewnie przez to, że mam wyświetlacz zbity w telefonie ?‍♀️

Poczekam aż ktoś odgadnie co to za miejsce i wrzuci swoje zdjęcie, może uda mi się za którymś razem ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Artur S napisał:

Jaworowy Róg

8 godzin temu, Q'bot napisał:

Baranie Rogi

żadne rogi

 

i nie sugerujcie się tą "dziurką" bo to złudzenie optyczne z perspektywy zdjęcia - jeden z głazów szczytowych się tak ustawił.

Boy i Przerwa wleźli na niego jako pierwsi oczywiście jak przystało na Tatry obowiązkowo z przewodnikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MonteLaguna napisał:

nadal nie wiemy jak nazywa się ten żleb.

jak może się nazywać żleb spadający z Klimkowych Wrótek, a przewodnikiem prowadzącym naszych słynnych poetów był niejaki Klemens Bachleda ?

Ps. Może Kacha odpowie

Edytowane przez J@n
Kacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, szczyt nazwany, żleb nazwany, ale nikt nie napisał z jakiego miejsca zrobiono zdjęcie, więc jako że chciałabym wrzucić w końcu to zdjęcie zagadkę, podaję info : Zdjęcie zrobione ze szlaku niebieskiego Rohatka - Zbójnicka Chata. 

?

Czy mogę już wrzucać swoje? ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kacha napisał:

Słuchajcie, szczyt nazwany, żleb nazwany, ale nikt nie napisał z jakiego miejsca zrobiono zdjęcie, więc jako że chciałabym wrzucić w końcu to zdjęcie zagadkę, podaję info : Zdjęcie zrobione ze szlaku niebieskiego Rohatka - Zbójnicka Chata. 

?

Czy mogę już wrzucać swoje? ????

WRZUCAJ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, moje pewnie będzie dla was łatwe, bo ja w sumie jeszcze nie przeszłam całych Tatr wzdłuż i wszerz. Ale wygrzebalam je z folderu sprzed dłuuuuugiego czasu, odpowiednio przycięłam... I jest?

Pytanie na jakim szlaku zostało zrobione zdjęcie(kolor)? Skąd wychodzimy i dokąd dojdziemy tymi schodeczkami? 

Proste, prawda? ?

 

IMG_20191122_100908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tatromen napisał:

Czerwony szlak ?????

Nie ?

Edit: WSKAZÓWKA 

Czerwony nie jest, ale można nim dojść do czerwonego. 

No to teraz już macie łatwo ?

Edytowane przez Kacha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...