Jump to content

Recommended Posts

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kto w środku nocy wstaje, temu Kopa widoki daje ? Pozdrowionka?

No i udało się ? prognozy na dzisiaj się, sprawdziły. Dzisiejsze inwersja spowodowała piękne morze chmur ? warto było wcześnie wstać ? na dole chmury, na górze lampa!  

W sobotę całkiem niespodziewanie znalazłam się na Kasprowym ??? leży tam miejscami dość sporo śniegu i tak idąc w strone Świnicy to snieg miejscami lezy na szlaku jest dość mokry, zbity i śliski. Trze

Posted Images

Ależ była wczoraj piękna pogoda! Jesień na całego! Taki spontaniczny wypad nam się udał - Kuźnice ➡️ Przełęcz pod Kopą Kondracką ➡️ Kasprowy Wierch ➡️ Hala Gąsienicowa ➡️ Kuźnice. Wycieczka z 10 latkiem całkiem udana. Film kiedyś w odległej przyszłości, nie omieszkam się pochwalić. Dzisiaj tylko fotka ? IMG_6890.thumb.jpg.1a2b516c56faa290e3b0b47724e09ed6.jpg

• Like ! 7
  • 6 months later...
6 godzin temu, Andzia napisał:

Hej

Czy był ktoś w ostatnim czasie na przełęcz Karb od Czarnego Stawu Gąsienicowego i podzieli się jakie warunki ?

Hej. 

Nie byłem, ale zakładam, że na podejściu będzie do kolan mokrego śniegu. Tam jest żleb, dużo kosówki i mało słońca. Jak na Karb to 100 razy lepiej przez zieloną gąsienicową, stawy rozmarzają, widoki mogą być fajne :)

• Like ! 1
Dnia 26.05.2021 o 17:30, Mateusz Z napisał:

Hej. 

Nie byłem, ale zakładam, że na podejściu będzie do kolan mokrego śniegu. Tam jest żleb, dużo kosówki i mało słońca. Jak na Karb to 100 razy lepiej przez zieloną gąsienicową, stawy rozmarzają, widoki mogą być fajne ?

Dzięki za odpowiedź. 

Postanowiłyśmy pod Stawem że jednak warunki nie dla nas na to aby pchać się na Karb.

• 3 weeks later...