Jump to content

Recommended Posts

Cześć, czy był ktoś z Was wczoraj (22.09) bądź będzie dzisiaj na wymienionych szlakach i podzieliłby się obecnymi warunkami jakie panują, najlepiej ze zdjęciami :)?

Chodzi mi szczególnie o następujące szlaki: Rysy (od strony PL i SK), Orla Perć i podejście na Zawrat i przełęcz Krzyżne, Krywań, Jagnięcy Szczyt, Sławkowski Szczyt, Mała Wysoka, Grań Otargańców i szlak z Siwego Wierchu przez Brestovą na Salatin.

W poniedziałek z rana jestem w Tatrach i próbuje się rozeznać czy dużo fragmentów szlaków jest oblodzonych i która trasę wybrać 🙂

Z góry dzięki za wszystkie informacje!

Siemka tatromaniaki🙋‍♂️ orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja pogodowa w Tatrach? Planuję jutro przejść się na czerwone wierchy i nie wiem czy brać kalesony czy też nie 🤷‍♂️🤭 miłej soboty 🙏

Dziś i wczoraj było bardzo przyjemnie, kolo południa zaczęło się psuć i wtedy wiał trochę zimny wiatr  brrrr ...ja bym kalesonów nie brała ale to może niech się panowie wypowiedzą 😂😉

• Haha 1

9 hours ago, Paczonx said:

Siemka tatromaniaki🙋‍♂️ orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja pogodowa w Tatrach? Planuję jutro przejść się na czerwone wierchy i nie wiem czy brać kalesony czy też nie 🤷‍♂️🤭 miłej soboty 🙏

Raczej bym obstawiał parę normalnych, cienkich softshelli i shorty na podejście/zbiegnięcie 😜

Edited by Q'bot

2 godziny temu, Q'bot napisał:

Raczej bym obstawiał parę normalnych, cienkich softshelli i shorty na podejście/zbiegnięcie 😜

Nie zapominając o okularach! 😁 

18 hours ago, Paczonx said:

Nie zapominając o okularach! 😁 

Zamierzasz spawać, czy na nartach zjeźdżać?

• Haha 2

Dnia 19.10.2019 o 18:59, Merry napisał:

Dziś i wczoraj było bardzo przyjemnie, kolo południa zaczęło się psuć i wtedy wiał trochę zimny wiatr  brrrr ...ja bym kalesonów nie brała ale to może niech się panowie wypowiedzą 😂😉

Ja ich nawet zimą nie noszę !!!! 😉😂