Skocz do zawartości

Palenica - Walentkowy Wierch - Kuznice


Rekomendowane odpowiedzi

Garść fotek z wycieczki na Walentkowy Wierch

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany wymarzony urlop , myślałem o Zawracie  Świnicy z Doliny Pięciu Stawów lub Kozim Wierchem z Granatami  ale w ostatniej chwili przyszedł mi do głowy lepszy pomysł.  ?

 

1-2.   Kołowa Czuba , Kozie Czuby

3.  Gładka Przełecz

4.  Gładki Wierch

5.  Koziczki  ?

6-7.  Świnica z Walentkowego Wierchu

8.  Zbliżenie na Zawrat

DSC07088.JPG

DSC07125.JPG

DSC07126.JPG

DSC07128.JPG

DSC07145.JPG

DSC07168.JPG

DSC07170.JPG

DSC07179.JPG

Edytowane przez Szymon Pierwszy Płaczliwy
  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mateusz Z napisał:

Ale hardcore ? Gratulację, świetne fotki. Jeszcze mnie tam nie było i chyba to będzie jeden z najbliższych celów na jesień. 

Byłem w środku ubiegłego tygodnia , wydawało się że na szlakach będzie luz , nic bardziej mylnego ,  strach pomyśleć co się dzieje w Tatrach  w wekendy  ?

Na Świnicy tego dnia też było tłoczno.

Co do zdjęć to widać że przepuszczane  przez tutejszy serwer nie są najlepsze , zbyt duża kompresja ścina jakość.

 

DSC07142.JPG

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Luk_ napisał:

Trasa sztos ? A zdjecia z zoomem, mimo przyciętej jakości, i tak są świetne ? Czym cykasz zdjęcia?

 

Te fotki były robione starym kompaktem  Sony HX 400 V , zabieram go zwykle  w góry ponieważ przy ewentualnym kontakcie ze skałą czy upadku nie będzie mi go żal , kosztuje aktualnie grosze a robi dobre foty porównywalne z  sporo droższymi z serii A 6000 z matrycami ASP-C

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...