Skocz do zawartości

Brzydka pogoda.. Gdzie iść..


Czoniowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak leje to najgorzej ? jeszcze nie znalazłem radości w wędrowaniu w deszczu. Kiedyś myślałem, że jak jest sporo chmur to bez sensu, lepiej zostać w domu albo co najwyżej piwo w jakimś przytulnym miejscu. Zeszły rok a dokładniej czerwiec, wymusił na mnie trochę ruchu w niepogodę, cały 4-dniowy wyjazd jesienne warunki... i doszedłem do wniosku, że to nie takie straszne ? Wysoko nie ma co się pchać, więc głownie doliny, stawy, które w taką pogodę  mają swój klimat, no i ludzi niewiele ? 

Prosta zgadywanka z rana na rozruszanie, co to za stawy? ? 

DSC02779.JPG

DSC02800.JPG

DSC02866.JPG

DSC04839.JPG

DSC04841.JPG

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają jak Czarny, Morski Kokon, Zielony i Goń się nnicowy

 

A niepogody unikam, jak się tylko da... Znaczy się, mam zawsze w zakładkach otwarte prognozy pogody i jadę akurat wtedy, gdy ma być bezchmurnie ? 

Gorzej gdy się prognozy nie sprawdzają, wtedy trzeba kopać norę w śniegu, by nas nie zasypało na powierzchni.

Edytowane przez Q'bot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie 1. Czarny Staw pod Rysami

Zdjęcie 2. Morskie Oko

Zdjęcie 3. Czarny Staw Gąsienicowy, widok na Zachód, w kierunku Karbu

Zdjęcie 4. Czarny Staw Gąsienicowy, widok na północ, w kierunku Koziego Wierch (widać szlak na Skrajny Granat)

 

Ja tam łażę i w deszczu, bo ciekawiej. Tylko przed burzą z grani uciekam. Zdjęcia z Rysy Zaruskiego, Żlebu Kulczyńskiego i nad kominkiem w Czarnym Mniszku (2015 r.):

P1010759.JPG

P1010764.JPG

P1010775.JPG

To też ma swoje uroki, bo czasem się coś odsłania i nie ma zupełnie nikogo wtedy w górach.

Edytowane przez Rupicapra rupicapra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...