Skocz do zawartości

Góry w 24 godziny


piterson777

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Tatromen napisał:

To co ja robię do zadyszki proszę Pani , to Pani przez cały dzień , przykro mi !!!!???

Przez cały dzień robię zdjęcia i ciężko przy tym dostać zadyszki ale kto Ci zabroni ??? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Tatromen

Parking . Dolina Chochołowska , Wyżnia Chochołowska , Wołowiec , Ostry Rohacz , Płaczliwy Rohacz , Tri Kopy , Hruba Kopa , Banikov , Bainikovska Przełęcz , Rohackie Plesa , Tatialkova Chata , Sedlo Zabrat , Rakoń , Grześ , Dolina Chochołowska . Parking . 19 godzin . Spokojne przejście , dużo zdjęć , rozmów .

20180804_051201.jpg

20180804_053334.jpg

20180804_063115.jpg

20180804_081750.jpg

20180804_081940.jpg

20180804_083229.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tatromen napisał:

Spokojne przejście , dużo zdjęć , rozmów .

Pętelka zacna... Ja bym umarł ze zmęczenia jakbym miał 40 km po Tatrach przejść :D Ja bym się kimnął gdzieś przy Banikowskiej przełęczy i odpoczął do następnego dnia. Wschód i zachód z Banikova musi meeega ładny w dobrą pogodę. Takie 25-30 km chyba optymalne dziennie, żeby nie zasapać (mowa o Tatrach), np. taka Bystra z Kir i zejście do Chochołowskiej. Czy Rysy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Mateusz Z said:

Takie 25-30 km chyba optymalne dziennie, żeby nie zasapać (mowa o Tatrach) 

Wszystko zależy od wagi plecaka ?

No i warunków klimatycznych w sumie też... torowanie 30km w świeżym śniegu, jest trochę mozolne. Ale już przebiegnięcie 30km po Zachodnich wiosną/jesienią na lekko z zapasem piwa w 5-6 godzin się ogarnie.

Edytowane przez Q'bot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 17.09.2019 o 03:50, piterson777 napisał:

Zwykle nie chwale się jakoś za bardzo swoimi trasami, ale ta będzie wyjątkiem. Bo nie codziennie robi się samotnie drogę Lublin-Zakopane, 10-godzinną trasę po górach i powrót Zakopane-Lublin w ciągu 24 godzin. To było czyste szaleństwo ale jestem z tego dumny, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem pasonatem ? Start 0:45 z Lublina, 6:15 Zakopane, 6:45 Kuznice, nastepnie Przełęcz Miedzy Kopami przez Boczan -> Murowaniec -> Czarny Staw -> Zawrat -> D5S -> Szpiglasowa Przelecz i Szpiglasowy Wierch - Morskie Oko -> 16:45 Palenica Bialczanska, bus do Zakopanego, 18:00 wyjazd do Lublina, 23:45 na miejscu ?

@piterson777 czytam i nie mogę uwierzyć że dałeś radę ? ja bym chyba w połowie trasy już straciła siły. Gratki ?

  • Lubię to ! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...