Skocz do zawartości

Mieszkańcy Tatr


staroń

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Luk_ napisał:

Tak, tak, są dokładnie takie same jak ja ? Mimo wszystko dużo cech po tatusiu mają ? ?

A zastanawialiśmy się co one tak po tym stawie śmigają tam i z powrotem a to przez te hoki??

 

5 minut temu, Luk_ napisał:

One tam są tak oswojone że z ręki pewnie człowiekowi by jadły ?

One reagują już jak się plecak otwiera? i apetyt mają raczej jak smoki a nie kaczki??

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Luk_ napisał:

I Ty, brutusie, przeciwko mnie?

Musiał ktoś przecież wszystkiego dopilnować ??

4 minuty temu, Luk_ napisał:

No przyznaj się! Kroiłeś, grilla rozpalałeś czy je nadziewałeś? ?

A co jednak Ci jakiejś brakuje?? Niemożliwe? To chyba musisz tam się wybrać i osobiscie jeszcze raz je przeliczyć ?

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Luk_ napisał:

Czyli wiadomo jak się to skończyło...

Nie, nie? to będzie miało ciąg dalszy ☺️? być może ... Najpierw obejrzeliśmy Rohacze z poziomu stawów ( tzn. ja bo Krzysiek jest z innej planety i przeszedł już całą grań) a potem może kiedyś  stawy ze szczytów Rohaczy pooglądam ?

Edytowane przez vatra
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Powyższe stadko spotkałem w październiku, tuż przed zmrokiem, baterie w aparacie ledwo, ledwo ciągnęły, a jeszcze musiałem gorączkowo kasować wcześniejsze fotki, bo karta była już zapchana. 

Ale stadko było dość cierpliwe i mało płochliwe więc udało się coś uwiecznić. Najodważniejsze osobniki mijały się ze mną dosłownie na wyciągnięcie ręki. One sobie szły w górę, ja w dół. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...