Skocz do zawartości

Mieszkańcy Tatr


staroń

Rekomendowane odpowiedzi

Nieee. Za bardzo kombinujesz a to takie proste.

Podpowiedź 2 - jak się schodzi z Karbu w stronę Gąsienicowej to na jaki jeszcze szczyt (najpopularniejszy) można podejść tak aby później schodząc spotkać takie stadko (ale też się ich tam nie spodziewałem) ?

Podpowiedź 3 - to był koniec czerwca ok. 20.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzysiek Zd napisał:

@vatra wiem ale to było trochę podchwytliwe a Ty za bardzo skupiłaś się na tym kolorku a to był biały z jeszcze niedomalowanym zielonym ( dlatego mógł wyglądać na czarny ) ? 

Co Ty ja się skupiłam na kozach? i chyba się zamotałam w tych podpowiedziach? Dzięki za nagrodę ale pocieszona będę jak sama pójdę i to dokładnie sprawdzę☺️

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vatra napisał:

Kasprowy to  Zachodnie ale myślałam że te kozy idą z Karbu do Gąsienicowej przez Kościelec ? bo na zdjęciu widać czarny szlak

Niestety, Koziołki sobie spacerowały tuż pod Kasprowym przy zielonym szlaku do Myślenickich Turni ?. Były mocno wygłodzone po zimie i w ogóle niczym innym specjalnie się nie przejmowały tylko tym żeby spokojnie napełnić brzuszki ☺️ 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krzysiek Zd napisał:

@Andzia Bingo wygrywasz główną nagrodę ? !!! To zejście zielonym z Kasprowego tuż pod szczytem ?

A nagrodą jest taka oto fotka:

20200625_201152_1.thumb.jpg.21e17433104d363309fb141df56bcb32.jpg

 

 

Dziękuję, nagroda piękna?

Ciut mnie zakreciliście Zachodnie,Karb a mi od początku wydawało się że to właśnie zejście z Kasprowego?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek Zd napisał:

Niestety, Koziołki sobie spacerowały tuż pod Kasprowym przy zielonym szlaku do Myślenickich Turni ?

Tak zupełnie serio, być może dlatego nie poznałam bo mimo że ten rejon zadeptuje regularnie każdego roku to zielonym przez Myślenickie nigdy nie szłam

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...