Skocz do zawartości

Najpiękniejszy album Tatry


Pab

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu szukam albumu ze zdjęciami Tatr. To co w sklepach wygląda słabo, a to co w internecie, nie porywa, przynajmniej formą prezentacji handlowej. Czy mogę prosić o rekomendację jesli macie coś godnego polecenia? - może być za "milion ziko", ważne aby album był wspaniały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 13.09.2019 o 18:50, Luk_ napisał:

Ja mam album "Tatry w panoramach" Tadeusza Ogórka i Wandy Łomnickiej-Dulak. Super panoramy, dobrze opisane i do tego krótki opis szczytu z którego robiono zdjęcie ? Album super wykonany, często do niego wracam. Z czystym sumieniem mogę go polecić!

Wrzucam linka: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/314817/tatry-w-panorama

Sugerując się postem, właśnie kupiłam mężowi na święta. Przepiękny album! Spędziłam z nim w ukryciu chyba z godzinę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja polecam: "Śladami pierwszych turystów i fotografów TATRY" Jarek Majcher

Piękna książka nasycona fotografiami i krótkimi opisami najważniejszych szczytów czy dolin. Archiwalne zdjęcia z lat 1859-1939 pokazują Tatry jakich nie znamy.... a współczesne zdjęcia są materiałem porównawczym dla starych fotografii. To porównanie przeszłości z teraźniejszością. 

Jak już ją otworzę to czas się zatrzymuje .... I można oglądać i oglądać....

Solidnie wykonana , 279 stron.

Idealna na prezent dla miłośników Tatr 

20200104_100846.jpg

20200104_100917.jpg

20200104_100945.jpg

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2019 o 11:00, Pab napisał:

Od jakiegoś czasu szukam albumu ze zdjęciami Tatr. To co w sklepach wygląda słabo, a to co w internecie, nie porywa, przynajmniej formą prezentacji handlowej. Czy mogę prosić o rekomendację jesli macie coś godnego polecenia? - może być za "milion ziko", ważne aby album był wspaniały. 

Kupiłem dla żony słowacki album "Tatry a kvety " Milana Kapusty i Zuzany Kyselovej. Starannie wydany z mnóstwem pięknych zdjęć głównie słowackiej części Tatr ( choć nie tylko). Wydanie z 2016 go roku możnajeszcze w Polsce kupić w księgarni Mega książki w dobrej cenie, albo szukać po antykwariatach  już za większe pieniążki - szczerze polecam miłośnikom tatrzańskiej przyrody.

http://nokaut.click/w-sklepie/f76c61f761c576e8613fc74f18c87841/8833/25580/0/*PW9oIxu$5X51QNiT52FkzRnUMZ$UBJBKXAOz785nsZRz2qB$h3bVBF$QHzNaEi5/xpWuLxQwKb$yNiCcKHQib3xzVgHVhF8OJFiO34EbnvgS75iHx8Oeh084S1YM$3zo3DpSrAIEEFyu8PIcyt*v6WuEiuH4wxtLvtY0gglR*pc/?ga_user_id=20534f977c5157ffce3ac11ca8edab41lec

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...