Skocz do zawartości

Kasprowy Wierch - Dolina Kondratowa


Anna M.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo piękny, widokowy szlak prowadzący z Kasprowego Wierchu przez Goryczkowe Przełęcze, Suche Czuby, Suchy Wierch Kondracki, Przełęcz pod Kondracką Kopą do Doliny Kondratowej. Nie wymagający, pełen pięknych widoków, można powiedzieć spacer przez zielone Tatry. Miałam w tym roku szczęście, na całym szlaku spotkałam kilka osób, a był to początek lipca i wspaniała pogoda ? 

Szlak czerwony-zielony-niebieski

1-IMG_20190701_133923.jpg

2-IMG_20190701_133954.jpg

3-IMG_20190701_135132.jpg

3-IMG_20190701_150052.jpg

4-20190701_162546.jpg

5-20190701_165956.jpg

6-20190701_165006.jpg

7-IMG_20190701_172926.jpg

8-IMG_20190701_170740.jpg

9-IMG_20190701_191847.jpg

10-IMG_20190701_191852.jpg

  • Lubię to ! 6
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. 

Szlak pokonałem w drugą stronę - od Kondratowej po Kasprowy. Naprawdę warto go przejść, widoki super. Trudności większych nie ma, tak więc dla mało doświadczonego turysty będzie jak znalazł. Jest jeden moment, gdzie jest wydeptana ścieżka i trafia się na pionowy 3-4 metrowy kominek - oczywiście szlak tędy nie prowadzi :) Można się wpakować. Poniżej kilka zdjęć z przejścia. 

Giewont goryczkowa.jpg

Wschód przełęcz pod kopą.jpg

Na tatry.jpg

Tatry po wschodzie.jpg

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mateusz Z napisał:

Cześć. 

Szlak pokonałem w drugą stronę - od Kondratowej po Kasprowy. Naprawdę warto go przejść, widoki super. Trudności większych nie ma, tak więc dla mało doświadczonego turysty będzie jak znalazł. Jest jeden moment, gdzie jest wydeptana ścieżka i trafia się na pionowy 3-4 metrowy kominek - oczywiście szlak tędy nie prowadzi ? Można się wpakować. Poniżej kilka zdjęć z przejścia. 

Giewont goryczkowa.jpg

Wschód przełęcz pod kopą.jpg

Na tatry.jpg

Tatry po wschodzie.jpg

Pamiętam, szłam tak 10 lat temu i chyba też trafiłam na ten kominek. Nie pamiętałam o tym, dopiero Twój opis coś tam mi przypomniał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mateusz Z napisał:

Zobacz co Cię czeka w lutym. Ja chętnie zimą bym całe Czerwone przeszedł aż po Świnicę ? Ruszyć jeszcze nocą, żeby o wschodzie zahaczyć Ciemniak i dalej w drogę. 

 

Się zobaczy, dla pewności pewnie raczki się przydadzą Tomanowa, Ciemniak, Kasprowy, jest plan ? 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...