Skocz do zawartości

Wschód Słońca w górach


Anula

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Wschód Słońca w górach... hmm, zdarzyło mi się chyba tylko raz, być o takiej porze w górach, ale że to było na Czarnym Stawie i potem szlaku na Rysy to choć pogoda była idealna, samego słońca nie widziałem aż do momentu tuż przed Przełączką, czyli jak już od trzech godzin było widno. Naoglądałem się za to z góry Morskiego Oka i okolic z wolna oświetlanych słonecznym blaskiem ?

Edytowane przez Gieferg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tatromen
4 godziny temu, Gieferg napisał:

Wschód Słońca w górach... hmm, zdarzyło mi się chyba tylko raz, być o takiej porze w górach, 

Podobno wystarczy wcześniej wstać i wyjść niż zwykle .........a warto !!!! ?

IMAG8370.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podobno wystarczy wcześniej wstać i wyjść niż zwykle .........a warto !!!!

Wschód słońca przy okazji górskich wypraw z reguły oglądam z samochodu.

A jeśli jestem na miejscu, to z rodzinką, a wyciągnięcie ich z łóżek w nocy jest nierealne i w sumie nie ma takiej potrzeby, bo i tak nie chodzę wtedy na jakieś bardzo długie trasy.

Edytowane przez Gieferg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Tatromen

Dzień dobry forumowicze ! 

DSC_0057.JPG

 NA FORACH : NIGDY NIE WIERZ , CZYIMŚ PIĘKNYM , CIEPŁYM SŁOWOM , CZĘSTO TO FAŁSZ  , OBŁUDA I MANIPULACJA TOBĄ !

Edytowane przez Tatromen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorki za off top, ale jako nauczyciel nie mogę zdzierżyć. Co Wy macie za dziwną manierę dawania pytajników po zdaniach oznajmujących/ równoważnikach zdań? W tym temacie to co drugi post kończy się znakiem zapytania, mimo, że zdanie typowo określa stwierdzenie, np. "Z dedykacją dla Vatry ! ?", "Z okolic Świstówki ?", "Wracając z Mnicha, taka korona?", "Idzie do góry ponad chmury !!!! ??"- to ostatnie to już wybitne, naprawdę..A gdzie ma iść, pod chmury?? Ktoś mi to wytłumaczy? Bo nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...