Skocz do zawartości

Wschód Słońca w górach


Anula

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Artur S napisał:

A na Babiej dziś mgła o wschodzie i z 200 osób zawiedzionych brakiem widoków. Dopiero przy zejściu coś tam między kosówką się pokazało.ba1.thumb.jpg.f36322935238b9b9305c365a8a3fed99.jpgba2.thumb.jpg.c7c231961e6af80fea012d9f8256cbee.jpg

W przyrodzie najczęściej to, co nieoczywiste jest często przepiękne i jedyne w swoim rodzaju. To się zapamiętuje.

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Artur S no piękny przecież ten wschód, zdjecia cudo ?

@Mateusz Z Mateusz Ty to już niedługo zostaniesz oficjalnie nazwany Łowcą wschodow tutaj  ... masz farta w tym temacie bo co wschod to udany i piękny ? chyba często przesiadujesz w Tatrach.... no i wytrwałość a także chodzenie na "śpiąco" ? od nocy zostaje sowicie nagrodzone - magia te wschody 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie pięknie... ? jak ten widok uzależnia to moze lepiej zebym nie widziała na własne oczy ... bo jestem podatna na wszelkie górskie uzależnienienia ?? będę siedzieć w górach nie tylko w dzień ale i w nocy ?

Sakramencko piękny wschód i śniadanie przy takim widoku to jest już niebo ? niebiański posiłek ?

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2019 o 13:41, RudaMaRysia napisał:

Jupii mój pierwszy wschód ? Nie Taterki, a Alpy ?

20190916_065322.jpg

20190916_065244.jpg

20190916_065543.jpg

Napisz proszę Marysiu coś więcej o tej wycieczce.

Nocowałaś na Zugspitze ?

moje ostatnie wschody to niestety też nie Tatry

gallery_10_403_277056.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez J@n
  • Lubię to ! 5
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2020 o 19:19, Anuś napisał:

No pięknie pięknie... ? jak ten widok uzależnia to moze lepiej zebym nie widziała na własne oczy ... bo jestem podatna na wszelkie górskie uzależnienienia ?? będę siedzieć w górach nie tylko w dzień ale i w nocy ?

Sakramencko piękny wschód i śniadanie przy takim widoku to jest już niebo ? niebiański posiłek ?

I wtedy wszystko smakuje,nawet nasza zupka na wodzie ze strumyka z kromką chleba i kabanosem?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...