Skocz do zawartości

Gdzie iść ?


Czoniowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. We wrześniu jadę do Zakopanego na urlop i chciałabym się dowiedzieć, może ktoś doradzi, gdzie można iść, co zobaczyć.. Chodzi mi tutaj o dwie osoby którym podobają się góry ale nie jeździmy często więc nie mamy bardzo dużego doświadczenia w spacerach po górach. Chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej ale zwracając uwagę też na to że nie mamy dużego doświadczenia w chodzeniu po górach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agnieszka GP napisał:

Jeżeli nie macie doświadczenia a chcecie zobaczyć ładne widoki to koniecznie Morskie Oko oczywiście na piechotę,  Rusinowa Polana na rozgrzewkę  i dolina Kościeliska na szarlotkę ?

Na Morskim Oku już byliśmy i w dolinie Kościeliskiej też dlatego szukam innych opcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie niezłą kondycję, to można porwać się na coś w wyższych partiach. Np. Grześ-Rakon- Wołowiec(można skrócić i Wołowiec pominąć) albo Kopa Kondracka-Kasprowy(tu można sobie skrócić kolejką). W wysokich to może z Doliny 5 stawów przez Świstówke? Nie wiem jak daleko macie w Tatry, ale ja mając 700 km. uważam, że szkoda życia na same dolinki?

Edytowane przez Fibi
Literówka
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czoniowa W tym dziale znajdziesz temat "Szlaki dla początkujących". Nie sugeruj się słowem "początkujących", jest tam wiele ciekawych propozycji gdzie można się wybrać jeśli nie jest się w formie. Na pewno znajdziesz coś ciekawego z Twojego punktu widzenia. No i koniecznie pochwal się jaki mniej wiecej będziesz miała plan to na pewno posypią się porady dotyczące Twojego wyboru.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ze swojej strony proponuję Dolinę Pięciu Stawów i ewentualnie, jeśli pozostanie sił, przejście do Morskiego Oka przez Świstówkę Roztocką ( zawsze to łatwiej zejść po asfalcie niż po kamieniach, więc jakby brakowało sił to będzie bezpieczniej). Hala Gąsienicowa jest czymś, co koniecznie musicie zobaczyć, można przejść się z niej też nad Czarny Staw. Troszkę większej kondycji wymagałoby wyjście na Czerwone Wierchy czy Kasprowy Wierch, ale to też fajna opcja ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...