Skocz do zawartości

Jaki szlak w przyszłtym tygodniu bez raków?


getmayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na forum. W przyszłym tygodniu wybieram się w Tatry, a że doświadczenia z górami zimą nie posiadam, szukam jakiegoś fajnego szlaku, na który mógłbym się wybrać nie posiadając raków. Bardziej niż dolinki interesowałyby mnie jakieś szczyty. Wiem, ze na Gęsią Szyję i Sarnią Skałę zapewne da radę wejść bez sprzętu, a poza tym gdzie jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dawno nie byłem , ale to że gęsia i sarnia bez raków/raczków to może nie być takie oczywiste.Są tam miejsca zacienione gdzie jeszcze jest szansa na lód . dodać należy , że wczoraj tak powyżej 1,100 to z lekka pokurzyło. Ja idąc to bym raczki do plecaka wrzucił , lepiej nosić niż nagle znaleźć w...... tej no głębokiej potrzebie. Także to może nie być takie proste.Jeśli jest problem sprzętowy to dookoła blisko jest trochę innych gór gdzie sprzęt nie jest już konieczny.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jaaga76 napisał:

Myślę, że bez problemu możesz zrobić traskę  Nosal i Gąsienicowa (dalej ewentualnie Kasprowy), albo Nosal i dalej  Kopieniec do Olczysk. 

Gęsią Szyja też powinna być w zasięgu, bo ona raczej odsłonięta.

 

 

Ta Gąsienicowa to całkiem niezły pomysł.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, jaaga76 napisał:

Myślę, że bez problemu możesz zrobić traskę  Nosal i Gąsienicowa (dalej ewentualnie Kasprowy), albo Nosal i dalej  Kopieniec do Olczysk. 

Gęsią Szyja też powinna być w zasięgu, bo ona raczej odsłonięta.

 

 

Koleżanka robiła tą trasę bez raczków dwa dni temu.Dała radę ale bywało ciężko. 

@getmayer może raczki wypożycz ? Lepiej czasem mieć w plecaku w razie w.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...