Skocz do zawartości

Nocleg dla 1 osoby


JustynaK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wiem, że jest już temat ogólny co do noclegu pod Tatrami, ale chciałabym trochę zawęzić temat. Jak tak przeglądam internet to 90% miejsc nie posiada pokoi jednoosobowych a dwójek na jedną osobę nie opłaca się brać

stąd pytanie dla tych co podróżują samotnie, czy macie może jakiś nocleg który polecacie dla 1os.? ☺️ ważne żeby było to w Zakopanem i fajnie jeśli niedaleko byłby przystanek na busa. Dobrze też gdyby była prywatna łazienka (ale nie jest to warunek konieczny)

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zakopanem faktycznie jest ciężko ale w Murzasichlu nie ma problemu. Tam gdzie ja jeżdżę można się dogadać z właścicielami w każdej sprawie. Mają dwa nieduże pokoiki na poddaszu z łazienkami i osoby podróżujące w pojedynkę mogą tam przyjechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi! ☺️

Dnia 7.09.2019 o 08:52, Agnieszka GP napisał:

W Zakopanem faktycznie jest ciężko ale w Murzasichlu nie ma problemu. Tam gdzie ja jeżdżę można się dogadać z właścicielami w każdej sprawie. Mają dwa nieduże pokoiki na poddaszu z łazienkami i osoby podróżujące w pojedynkę mogą tam przyjechać ?

właśnie nie jestem zmotoryzowana, dlatego zależy mi na centrum, bo jednak łatwiej i do dworca i na busy, a tak to trudno niestety ogarnąć cały transport. Więc nawet wolę trochę dopłacić a mieć tą wygodę ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2019 o 08:53, Esti napisał:

A ja proponuję podzwonić w miejsca, które mają dosć tanie dwójki i dobrą dla Ciebie lokalizację i pytać. Od kilku lat nocuje w pojedynkę, do tej pory płaciłam do 50 zł w sezonie więc myślę, że spoko cena, ale przyjdzie mi szukać czegoś nowego z powodu zamknięcia pensjonatu. 

właśnie też tak o tym myślałam i chyba czas wykonać parę telefonów ☺️ zobaczymy co się uda upolować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...