Skocz do zawartości

Busy


Wadera

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani za dwa dni pierwszy raz będę w Tatrach BEZ samochodu. Wiem, że w sezonie busy jeżdżą wszędzie, zewsząd, co chwile. Jak to wygląda aktualnie, czyli jakby nie patrzeć już po wakacjach? Najbardziej interesuje mnie o której najwcześniej wyjeżdżają z zakopanego busy w stronę MOKa i o której najpóźniej muszę wrócić na parking, żeby uniknąć dzwonienia na TOPR, że noc mnie zaskoczyła i ostatni bus odjechał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zakopane.rozkladyjazdy.pl/busy/

Tu masz "oficjalnie" jak to wygląda z busami i godzinami.

W praktyce od 6 rano da się coś złapać w okolicach dworca czy pod parkiem w Zakopanem. Mniejsze busy zbierają pasażerów i przy wiekszym badz mniejszym "komplecie" i jadą w danym kierunku. Za szybą oczywiście pisze w jaką stronę. Jeśli chodzi o powrót to radzę najpóźniej o 19stej jeśli chcesz bez problemu wrócić. Potem może być różnie ale też da się coś złapać.

Jeśli chodzi o Morskie Oko z Zakopanego po 6 rano najwcześniej. Powrót max koło 19stej, tak jak ogólnie napisałem wcześniej. Wtedy ze spokojną głową powinno być wszystko w porządku.

Oczywiście zdarzało mi się, że na przykład z Morskiego Oka wracałem busem po 21 i też to podobny okres roku.

Takim obeznaniem mogę się podzielić i mam nadzieję, że jeszcze ktoś coś w tym temacie dorzuci bądź mnie poprawi jeśli coś do poprawy będzie. Tak żebyś cieszyła(?) się bezpiecznie wypadem w góry i drogą do miejsc wypadowych "z" i "na powrót".

Edytowane przez patrykbala.89
Literówka
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...