Skocz do zawartości

Lato w Tatrach 2021


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Sam do siebie pisze ? taki tu ruch na forum a w moim wątku normalnie "jak w mrowisku" ?

Jak się poznawać i wędrować razem skoro... zresztą jak czytam inne wątki to albo samotnie albo z jakimiś niezbyt dobranymi partnerami forumowicze chodzą (tylko wypad z "szerpą" się udał) ?

 

Pozdrawiam wszystkich mając nadzieję (umiera ostatnia) ?

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łysy z północykażdy chodzi jak lubi i z kim lubi, ale nie martw  się,

Dnia 16.04.2021 o 15:15, Łysy z północy napisał:

czy będzie ktoś w tym czasie 

na peeewno mnóstwo ludzi spotkasz na szlakach na przełomie  czerwca  i lipca. Jeszcze będziesz marzył,   żeby nikogo prócz  Was nie było. ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2021 o 15:15, Łysy z północy napisał:

Hej!

Wybieram się z dziećmi (nastolatkami) a wakacje pod koniec czerwca - początek lipca do Zakopanego ?

Pisze żeby zapytać czy będzie ktoś w tym czasie żeby wspólnie pochodzić, poznać się itp.?

Może jakaś rodzinka także by tam pospacerowała (powspinała)?

 

 

Odpuść te Tatry , z Gdańska masz samolot do Kutaisi za 200 Złotych w obie strony, jedź w Kaukaz, góry dzikie, puste i piękne

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, J@n napisał:

Odpuść te Tatry , z Gdańska masz samolot do Kutaisi za 200 Złotych w obie strony, jedź w Kaukaz, góry dzikie, puste i piękne

Serio za 200 zł? ? Jak w takiej cenie to rezerwuje i lecę 

@Łysy z północycześć. Moim zdaniem pytając w drugiej części kwietnia o koniec czerwca to mało kto ma tak odległe plany. Jeśli będę w tym terminie to dam znać. Jakie miejsca Cię interesują?

Edytowane przez Mateusz Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Q'bot napisał:

Problem w tym, iż warto lecieć wtedy gdy jest pogoda - a tę znamy z wyprzedzeniem może kilkudziesięciu godzin... I nagle cena biletu wzrasta na 5k ?

Kaukaz a zwłazcza jego południowa gruzińska część ma zupełnie inny klimat niż Karpaty. Międza czerwcem a wrześniem pogoda jest stabilna.

Mój wyjazd latem 2019 rezerwowałem pół roku wcześniej, raz tylko było załamanie pogody w nocy i nad ranem a od południa znów zrobiła się piękna pogoda.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadzają mi ludzie na szlakach. Jak byłem młodszy to tam właśnie, także, poznawałem nowych znajomych (wtedy byłem jeszcze bez dzieci) ? Fotki wrzucę dopiero, jak je zrobię.

Na Kaukaz się nie wybieram z dziećmi poza tym niech wpierw zakochają się w polskich górach a potem ruszymy na podboje, może korona ziemi (żartowałem o tej koronie, już nie ten wiek i zdrowie) ?

  • Lubię to ! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łysy z północy napisał:

Nie przeszkadzają mi ludzie na szlakach. Jak byłem młodszy to tam właśnie, także, poznawałem nowych znajomych (wtedy byłem jeszcze bez dzieci) ? Fotki wrzucę dopiero, jak je zrobię.

Na Kaukaz się nie wybieram z dziećmi poza tym niech wpierw zakochają się w polskich górach a potem ruszymy na podboje, może korona ziemi (żartowałem o tej koronie, już nie ten wiek i zdrowie) ?

to powodzenia i życzę sżptkania maksymalnej liczby ludzi na szlakach - liczę na obszerną relację i piękne foty na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łysy z północy napisał:

 J@n, tknęło ironią w "życzę szptkania maksymalnej liczby ludzi na szlakach".

Ty podejrzewam wolisz jak nikogo nie spotykasz i góry są tylko dla Ciebie (i może jeszcze taterników itp.)?

Taterników też nie muszę spotykać, krzyczą w ścianie i używają brzydkich słów.

Lubię cały dzień wędrować i nikogo nie spotkać.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Łysy z północy napisał:

Teraz zaczyna dość mocno wiać wiatr więc... pewnie będzie zmiana pogody na deszczową a czy też burzową to dam jutro znać ☺

fajnie się urlop udał a jak wyglądało z kolejkami do kas biletowych?

Tak jak pisze Gazeta Krakowska 

https://gazetakrakowska.pl/tatry-wakacje-w-gorach-rozpoczely-sie-na-calego-przed-wejsciami-na-szlaki-tworza-sie-dlugie-kolejki/ar/c7-15686843

czy normalnie ?

 

 

5f25a372b0785_p.thumb.jpg.ca932856e2a27436c096c2186af82c43.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...