Jump to content

Recommended Posts

Hej!

Wybieram się z dziećmi (nastolatkami) a wakacje pod koniec czerwca - początek lipca do Zakopanego :-)

Pisze żeby zapytać czy będzie ktoś w tym czasie żeby wspólnie pochodzić, poznać się itp.?

Może jakaś rodzinka także by tam pospacerowała (powspinała)?

• 1 month later...

Sam do siebie pisze 😉 taki tu ruch na forum a w moim wątku normalnie "jak w mrowisku" 😉

Jak się poznawać i wędrować razem skoro... zresztą jak czytam inne wątki to albo samotnie albo z jakimiś niezbyt dobranymi partnerami forumowicze chodzą (tylko wypad z "szerpą" się udał) 🙂

Pozdrawiam wszystkich mając nadzieję (umiera ostatnia) 🙂

• Haha 3

@Łysy z północykażdy chodzi jak lubi i z kim lubi, ale nie martw  się,

Dnia 16.04.2021 o 15:15, Łysy z północy napisał:

czy będzie ktoś w tym czasie 

na peeewno mnóstwo ludzi spotkasz na szlakach na przełomie  czerwca  i lipca. Jeszcze będziesz marzył,   żeby nikogo prócz  Was nie było. 😉

• Like ! 1
Dnia 16.04.2021 o 15:15, Łysy z północy napisał:

Hej!

Wybieram się z dziećmi (nastolatkami) a wakacje pod koniec czerwca - początek lipca do Zakopanego 🙂

Pisze żeby zapytać czy będzie ktoś w tym czasie żeby wspólnie pochodzić, poznać się itp.?

Może jakaś rodzinka także by tam pospacerowała (powspinała)?

Odpuść te Tatry , z Gdańska masz samolot do Kutaisi za 200 Złotych w obie strony, jedź w Kaukaz, góry dzikie, puste i piękne

• Like ! 1
6 minut temu, J@n napisał:

Odpuść te Tatry , z Gdańska masz samolot do Kutaisi za 200 Złotych w obie strony, jedź w Kaukaz, góry dzikie, puste i piękne

Serio za 200 zł? 😮 Jak w takiej cenie to rezerwuje i lecę 

@Łysy z północycześć. Moim zdaniem pytając w drugiej części kwietnia o koniec czerwca to mało kto ma tak odległe plany. Jeśli będę w tym terminie to dam znać. Jakie miejsca Cię interesują?

Edited by Mateusz Z

Problem w tym, iż warto lecieć wtedy gdy jest pogoda - a tę znamy z wyprzedzeniem może kilkudziesięciu godzin... I nagle cena biletu wzrasta na 5k 😔

11 godzin temu, Q'bot napisał:

Problem w tym, iż warto lecieć wtedy gdy jest pogoda - a tę znamy z wyprzedzeniem może kilkudziesięciu godzin... I nagle cena biletu wzrasta na 5k 😔

Kaukaz a zwłazcza jego południowa gruzińska część ma zupełnie inny klimat niż Karpaty. Międza czerwcem a wrześniem pogoda jest stabilna.

Mój wyjazd latem 2019 rezerwowałem pół roku wcześniej, raz tylko było załamanie pogody w nocy i nad ranem a od południa znów zrobiła się piękna pogoda.

• Like ! 1

Nie przeszkadzają mi ludzie na szlakach. Jak byłem młodszy to tam właśnie, także, poznawałem nowych znajomych (wtedy byłem jeszcze bez dzieci) 😉 Fotki wrzucę dopiero, jak je zrobię.

Na Kaukaz się nie wybieram z dziećmi poza tym niech wpierw zakochają się w polskich górach a potem ruszymy na podboje, może korona ziemi (żartowałem o tej koronie, już nie ten wiek i zdrowie) 😉

• Thanks 1
2 godziny temu, Łysy z północy napisał:

Nie przeszkadzają mi ludzie na szlakach. Jak byłem młodszy to tam właśnie, także, poznawałem nowych znajomych (wtedy byłem jeszcze bez dzieci) 😉 Fotki wrzucę dopiero, jak je zrobię.

Na Kaukaz się nie wybieram z dziećmi poza tym niech wpierw zakochają się w polskich górach a potem ruszymy na podboje, może korona ziemi (żartowałem o tej koronie, już nie ten wiek i zdrowie) 😉

to powodzenia i życzę sżptkania maksymalnej liczby ludzi na szlakach - liczę na obszerną relację i piękne foty na forum

2 godziny temu, Łysy z północy napisał:

J@n, tknęło ironią w "życzę szptkania maksymalnej liczby ludzi na szlakach".

Ty podejrzewam wolisz jak nikogo nie spotykasz i góry są tylko dla Ciebie (i może jeszcze taterników itp.)?

Taterników też nie muszę spotykać, krzyczą w ścianie i używają brzydkich słów.

Lubię cały dzień wędrować i nikogo nie spotkać.

• Like ! 1