Skocz do zawartości

Kopa Kondracka


Lavinka

Rekomendowane odpowiedzi

Kto był? Komu się podobało? Wchodziliście od Przełęczy pod Kopą czy od Przełęczy Kondrackiej? A może był to tylko element trasy na Czerwone Wierchy lub punkt startu na Kasprowy?

Miałam przyjemność wychodzić na Kopę od strony Przełęczy pod Kopą i nie żałuję. Do Hali Kondratowej szły tłumy, ale znaczna większość odbiła w stronę Przełęczy Kondrackiej. Na zielonym szlaku natomiast było bardzo mało osób, jak na środek sezonu oczywiście. Ze szczytu rozpościerają się piękne widoki na Tatry Słowackie, jak i na Giewont. Ja akurat kontynuowałam wyprawę idąc na Kasprowy Wierch. Decyzja była dość spontaniczna, bo pogoda nie pozwalała na to, by wracać na dół ? Przyznam, że szlak wydał mi się przepiękny, na nim minęłam max. 10 osób, ale to chyba ze względu na dość późną porę. Każdemu mogę z czystym sumieniem polecić tę trasę. A jakie były Wasze przygody z Kopą Kondracką? ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopa Kondracka, Małołączniak, Ciemnak to były moje pierwsze szczyty w Tatrach zrobione w ortalionie i trampeczkach za dyszke wraz z tanim szkolnym plecakiem. Minęło trochę czasu jednak pamiętam te widoki z tych okolic, bardzo przyjemnych okolic.

20160910_154950-01.thumb.jpeg.43d37cc60335aa1ad657d048867477c2.jpeg

Pamiętam siebie zalanego od czubka głowy do samej ziemi z tego wysiłku, bolące plecy od plecaka, który też miał dość po zapakowanych dwóch butelkach wody. No i nogi, ojjjj od tamtej pory nie włożyłem już nigdy trampek.

20160910_145408-01.thumb.jpeg.fe6b7b837274c101886297987c7cf768.jpeg

Jednak z uśmiechem przypominam sobie ten czas bo to tam były moje początki i tam złapałem bakcyla na Tatry.

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...