Jump to content
tatromaniak

Poznajmy się!

Recommended Posts

Cześć wszystkim!!!

Jesteśmy z Wielkopolski.😀  Krzysiek🐏  i Gośka🐐 . Jakieś sześć lat temu stwierdzono u nas chorobę "obsesję górską maniakalną". Ale lekarz powiedział że z tego się wychodzi 🧐😷. Więcej chodzimy po Karkonoszach, w Stołowe, Pieniny i w Taterki jak tylko jest czas. Pozdrawiamy wszystkich maniaków.👍👍👍

Do zobaczenia na szlaku!!!👣👣

😆    i forum też.

• Like ! 5

9 godzin temu, Krisbin napisał:

Ale lekarz powiedział że z tego się wychodzi

zmień lekarza - ta choroba jest nieuleczalna

Witam serdecznie

• Haha 4

witajcie, 

Jestem Marcin, mam 22 lata i jak mój nick wskazuje pochodzę z podkarpacia spod Ustrzyk, a obecnie studiuje i pracuje w Krakowie, większość swojego życia spędziłęm w Bieszczadach aczkolwiek Tatry to moja druga miłość, która coraz bardziej w sercu goreje z każdą wizytą w górach. 

• Like ! 5

37 minutes ago, Bieszdzadzki_tatromaniak said:

jak mój nick wskazuje

Twój nick wskazuje, że jesteś dziadkiem raczej 😜

• Haha 1

Wesołe i energetyczne cześć! 

Typowy ceper. Z wykształcenia pijarowiec, z zamiłowania tatromaniak. Urodzony nad samiusieńkim morzem od kilku lat mieszka w stolicy, gdzie wyjechał za chlebem. Notoryczny nałogowiec, rzucanie palenie idzie mu znacznie lepiej niż wyleczenie się z fascynacji do gór. 

Jeśli nie spotkasz go na szlaku, to zapewne siedzi w kinie, albo przed telewizorem z odpalonym netflixem. Dużo czyta, najczęściej literaturę faktu i kryminały. 

Absolutny monogamista; Tatry, z innymi pasmami, zdradza bardzo rzadko. W poszukiwaniu własnego "ja" najcześciej jeździ w góry sam, choć nigdy nie gardzi dobrym towarzystwem. Najlepiej się czuje w Dolinie Pięciu Stawów i na Przełęczy Krzyżne, najbardziej dech w piersiach zapierają mu widoki z Kościelca i Granatów. 

Fanatyczny fan odzieży Arcteryx'a. Ma słabość do szarlotki ze świeżymi jagodami.

Rzadko spamuje, nigdy nie hejtuje. 

Tyle, w telegraficznym skrócie, o mnie. Liczę na ciepłe przyjęcie i iście rodzinną atmosferę 🙂 

ja.jpg

• Like ! 7

6 minut temu, Kacha napisał:

@Jacek dobry opis, jak przystało na "pijarowca" 😉😁

Zdecydowanie lepiej piszę niż np. gotuję 🙂

Za miłe słowo dziękuję.

• Haha 3

Może i ja się przywitam. Ex-historyk, Ex-RPGowiec (nie komputerowy), miłośnik wiedźmina, filmowej i komiksowej fantastyki, muzyki rockowej i filmowej i nieco spóźniony tatroholik. Spóźniony, bo pierwszy raz byłem w Tatrach w wieku 35 lat. Uzależniłem się błyskawicznie. Inne góry też mogą być, ale głównie na wiosenną rozgrzewkę o ile nie są za daleko :P

Edited by Gieferg
  • Like ! 4

2 minuty temu, Gieferg napisał:

Ex-historyk, Ex-RPGowiec (nie komputerowy), miłośnik wiedźmina, filmowej i komiksowej fantastyki, muzyki rockowej i filmowej i nieco spóźniony Tatroholik. Spóźniony, bo pierwszy raz byłem w Tatrach w wieku 35 lat. Uzależniłem się błyskawicznie. Inne góry też mogą być, ale głównie na wiosenną rozgrzewkę o ile nie są za daleko 😛

Wiedźmin tylko w wersji papierowej. Choć ciekawy jestem, jak sobie poradził z wyzwaniem Netflix.

Witaj wędrowcze 🙂

Edited by Jacek

Wiedźmin w postaci książek, gier komputerowych (od lat nie grywam w gry komputerowe ale dla trzech części wiedźmina zrobiłem wyjątek), papierowego RPGa "Gra Wyobraźni",  gwinta w wersji papierowej, a nawet do serialu z Żebraltem mam sentyment (a już muzykę z niego uwielbiam). Na serial Netflixa oczywiście czekam.

Edited by Gieferg

Przed chwilą, Gieferg napisał:

Wiedźmin w postaci książek, gier komputerowych, papierowego RPGa "Gra Wyobraźni",  gwinta w wersji papierowej, a nawet do serialu z Żebraltem mam sentyment (a już muzykę z niego uwielbiam). Na serial Netflixa oczywiście czekam.

Serialu kompletnie nie poczułem.Ale masz rację, muzyka Ciechowskiego genialna.

Serial jest słaby, ale i tak się nim czasem katuję :)

Zapomniałbym dodać:  również filmowiec/montażysta amator, zamierzający sfilmować całe polskie Tatry (a raczej ich część dostępną szlakiem) i przynajmniej kawałek słowackich ;) 

Edited by Gieferg
  • Like ! 2