Jump to content

Recommended Posts

12 minut temu, J@n napisał:

nie planuj, Tatry są brzydkie, przepełnione, zaśmiecone a miejscowi zedrą z Ciebie ostatnią koszulę😀 

J@n 😁😁😁 hehe dobre 😂🙃

Na szczęście dwa tygodnie urlopu wystarczyło mi, żeby się zorientować, o której wychodzić na jaki szlak, żeby uniknąć tłumów 😁😁😁 jak znaleźć budżetowy nocleg i nawet darmowe parkingi 💪😉

• Like ! 1
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry. Podczytuje Was od pewnego czasu i pomyślałam, że fajnie byłoby do Was dołączyć.  Jestem z Małopolski,  w góry chodzę na jednodniowe wycieczki przeważnie niedzielami. Czasem są to Tatry, c

Witajcie! Nazywam się Kacper . Każdy wolny weekend spędzam w górach lub w zaciszu leśnej głuszy . Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca . Niosę pomoc osobom poszkodowanym ,a w gó

Ale to chyba nie w tym temacie 🤔 Dopiero się zarejestrowałam i przeglądam forum co i gdzie 😁 Tymczasem moje tegoroczne wycieczki w Tatry to (w kolejności 2 weekendy plus długi urlop): 1. Gie

Posted Images

1 godzinę temu, broszka80 napisał:

Na szczęście dwa tygodnie urlopu wystarczyło mi, żeby się zorientować, o której wychodzić na jaki szlak, żeby uniknąć tłumów 😁😁😁 jak znaleźć budżetowy nocleg i nawet darmowe parkingi 💪

i jakie szczyty zdobyłaś ?

wrzuć proszę zdjęcia i opisy

12 minut temu, J@n napisał:

i jakie szczyty zdobyłaś ?

wrzuć proszę zdjęcia i opisy

Ale to chyba nie w tym temacie 🤔 Dopiero się zarejestrowałam i przeglądam forum co i gdzie 😁

Tymczasem moje tegoroczne wycieczki w Tatry to (w kolejności 2 weekendy plus długi urlop):

1. Giewont z parkingu w Dolinie Strążyska,

2. Czerwone Wierchy (Małołączniak, Krzesanica, Ciemniak) z parkingu Gronik,

3. Szpiglasowy Wierch z Palenicy przez D5SP do MO,

4. Przełęcz Krzyżne i Świstówka Roztocka z Palenicy przez D5SP do MO,

5. Przełęcz Zawrat z Ronda Jana Pawła II do Palenicy,

6. Rysy z Palenicy,

7. Świnica i Kasprowy z Ronda Jana Pawła II,

8. Orla Perć (Zawrat -> Krzyżne) z Parkingu w Brzezinach,

9. ponownie Rysy z Palenicy,

10. Tatry Zachodnie (Trzydniowiański, Kończysty, Jarząbczy, Starorobociański) z parkingu w Dolinie Chochołowskiej,

11. Kościelec z Ronda Jana Pawła II,

12. Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem z Palenicy (przy okazji Szczyt Pośredni i Czarny),

13. Czerwona Ławka ze Starego Smokovca od strony Teryho chaty do Zbojnickiej chaty,

14. Grań Rohaczy z parkingu pod Spalenou przez Rakoń i Wołowiec (Rohacz Ostry, Płaczliwy, Hruba Kopa, Banikov)

15. Krywań z parkingu Tri Studnicky,

16. Kozia Przełęcz od Ronda Jana Pawła do Palenicy,

17. ponownie Zawrat od Ronda Jana Pawła II do Palenicy,

18. Gęsia Szyja z Doliny Filipka,

19. Kawałek Orlej od Zawratu do Koziej Przełęczy z Ronda Jana Pawła II do Palenicy.

Ogarniam na razie fotki, część już jest na moim profilu 

https://www.facebook.com/Broszka80

Jak się tutaj zorientuję, to coś wrzucę i napiszę...

Tymczasem jeden kolażyk z ostatniego dnia pobytu 😁

pixlr_20201012151904518.jpg

• Like ! 11

@jaaga76 

Witaj i dziękuję 😍 Na razie uzupełniam braki z teorii i szukam nowych pięknych celów 😁😉 bo jeszcze w tym miesiącu wybieram się na krótki urlop, jak będzie jakieś okienko pogodowe 🙃😉 Chociaż powiem szczerze, że większość tras w Tatrach mogłabym przejść jeszcze raz i jeszcze raz i na pewno szybko mi się nie znudzą 😎

• Like ! 1

@Anuś

Dzięki 😍

Pamiętam, jak dokładnie rok temu mialam problem dojść do Morskiego Oka 😁😁😁 a Czarny Staw to już na zadyszce z kilkoma przystankami i tak się wtedy zastanawiałam gdzie i po co Ci ludzie wyżej idą 🙈🙈🙈 a teraz nie mogę na tyłku usiedzieć, bo mnie wciąż ciągnie w Tatry 😍🙃😉

I pomyśleć, że wszystko zaczęło się niewinnie w sierpniu od Szpiglasowego Wierchu 😁😁😁

• Like ! 4

Witam, jestem z 3citi. Na forum trafiłem szukając info o butach 🙂

W lato chcę przemierzyć tatrzańskie szlaki i po rozgrzewce wejść wreszcie na Rysy i kilka innych ..

Przez ostatnie 10 lat schodziłem Bieszczady, Karkonosze, Beskidy i w wieku 45 lat przyszedł czas na deser.

Pzdr 🙂

• Like ! 6
4 godziny temu, gubic napisał:

Przez ostatnie 10 lat schodziłem Bieszczady, Karkonosze, Beskidy i w wieku 45 lat przyszedł czas na deser.

I to mi się podoba👍 Brawo! Stopniujesz sobie przyjemności i dlatego najlepsze ciągle przed Tobą😉Powodzenia na cudownych tatrzańskich szlakach!

• Like ! 1
52 minuty temu, vatra napisał:

Jest!

a wiesz że to jednak nie Samanta i nawet nie na Krupuffkach tylko Gabi na Zamoyskiego 

Oczywiście jak jadę w Tatry to pierwsze kroki kieruję do Samanty

IMG_4733.thumb.JPG.d0bce6d191a40a189b02b98286830408.JPG

Edited by J@n
h
  • Haha 3
  • 2 weeks later...