Skocz do zawartości

Poznajmy się!


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Asia. Cieszę się, że dołączyłam do grona ludzi, którzy mają zajawkę na punkcie gór ^^ mam nadzieję, że poznam wielu fajnych ludzi, których da się spotkać w naszych przepięknych Górach ❤️ 

Edytowane przez Joasia
  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dnia 15.08.2019 o 15:59, tatromaniak napisał:

Przywitajcie się z innymi Użytkownikami forum, napiszcie kilka słów o sobie...

...krótko mówiąc - poznajmy się, w końcu po drugiej stronie monitora siedzą ludzie ?

Cześć Tatromaniacy!

Hej jestem Mariusz - fajnie się spotkać z ludźmi, którym Tatry są bliskie sercu.Kocham góry i ludzi ktorzy mają "świra" na punkcie gór.Staram się przynajmniej raz w roku spakować plecak i odwiedzić najpiękniejsze miejsce w Polsce.Pozdrowienia z Głogowa dla Tatromaniaków

 

Edytowane przez Fyny
  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ? 

witam Was wszystkich serdecznie, na imię mi Marysia. Jestem introwertyczną duszą pracującą z ludźmi, a w górach odnajduję spokój, którego brakuje mi na codzień ? chylę czoła przed potęgą natury. Fajnie być częścią społeczności podzielającej tę samą miłość! ❤️

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam na imię Konrad. Jestem z Warszawy. W góry jeździłem praktycznie od urodzenia, ale naprawdę je pokochałem dopiero na studiach. Od 5 lat spędzam w górach majówkę, Sylwestra, wakacje i ferie, a czasem też jakiś weekend. Nie tylko w Tatrach. W polskich Tatrach byłem już wszędzie i byłem w wielu miejscach w Tatrach słowackich ?

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tatromaniacy! 

Jestem Kasia i pochodzę z Śląska. Moja przygoda z Tatrami zaczęła się jak miałam chyba z 5 lat i trwa do dziś ☺️ Kocham Tatry za to, że po prostu są i zawsze na mnie czekają.

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku ?

Edytowane przez Gatyska
  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć;-) uwielbiam góry, niestety od lat nie byłam w Tatrach - uziemnila mnie kontuzja. Tatromaniak pomaga złagodzić tęsknotę. Hobbystyczne zajmuje się fotografią, więc mam nadzieję, że już niedługo wyskocze w góry z aparatem (Może jakieś ni,że partie, kiedy tylko zdrowie pozwoli).

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z tej strony  Piotrek, miłośnik długich, ciężkich szlaków z przepięknymi widokami. W tym sezonie poznałem ABC turystyki zimowej w Schronisku Roztoka (kurs który z całego serca polecam), a nadchodzące lato planuję przemaszerować w szybszym tempie, bądź nawet przebiec. 

P. S. Zapomniałem dodać że pochodzę ze świętokrzyskiego ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze! Jestem Anna, najczęściej na wycieczki wybieram się z rodzinką, rzadziej ze znajomymi (i to nie dlatego, że dzieci nie mam z kim zostawić, bo dzieci zawsze idą z nami-trasy planujemy tak żeby był wysiłek, ale i satysfakcja po dojściu na szczyt dla każdego), a stopień trudności trasy dobieramy do możliwości uczestników czy warunków pogodowych. 

Na pewno spotkamy lub już spotkaliśmy się w przeciągu ostatnich kilku lat na szlaku... ??

Chciałam zdobyć też tu wiedzę o szlakach, na które warto i można wybrać się z dziećmi. 

Hej ?

 

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MILENA KUSIAK napisał:

Heej wszystkim! Świetne forum ? pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na szlaku ?️⛰️?

Serwus Milena! Cieszymy się, że podoba Ci się nasze forum. Zachęcam, w wolnej chwili, do zapoznania się z naszą twórczością. Będzie nam bardzo miło, jak skrobniesz coś czasami. Oczywiście - im więcej i częściej, tym lepiej ? W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...