Skocz do zawartości

Poznajmy się!


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Czorny napisał:

Cześć @Krzysiek ZdZrobię tak jak piszecie. Kawał drogi do gór mam więc nie chce uczyć się na własnych błędach, zwłaszcza na początku przygody z górami. ? Dzięki za rady. Pozdrawiam.

Czekam na kolejne foty i powodzenia kolejnych etapach poznawania gór i własnych możliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć!i Jestem Waldek. Pierwszy raz w górach byłem jeszcze w szkole jakieś 20 lat temu. Ale do zeszłego roku nie pamiętałem gdzie to było. Wiedziałem tylko, że w okolicach Szczawnicy. Rok temu w lutym idąc na Wysoką mijając wąwóz Homole oświeciło mnie że ja już tam byłem. ? Dopiero jakieś 10 lat po tym pierwszym razie, moja wtedy jeszcze przyszła żona, zabrała mnie w Bieszczady. I wtedy już przepadłem. Wracaliśmy tam prawie co roku. I przeszedłem tam już chyba wszystkie szlaki. Byliśmy nawet na Pikuju po Ukraińskiej stronie. W podróż poślubna ruszyliśmy nad Morskie Oko i Czarny Staw pod Rysami. W sukni ślubnej i garniturze. Szaleństwo. Weszliśmy też na Kasprowy przez Murowaniec. Wtedy przeraziła mnie ilość ludzi w tych gorach. Jakoś mnie to zraziło do Tatr. Ale w zeszłym roku wybrałem się z kolegami w Tatry Zachodnie. I stwierdziłem, że chce tam wracać. Najwyżej do tej pory byłem na Starorobociańskim ale planuję dotrzeć wyżej ?. Aktualnie szukając butów górskich znalazłem to forum. Fajnie, że jesteście. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele ciekawych i pożytecznych informacji. Do zobaczenia na szlaku. ?

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Waldek napisał:

Cześć!i Jestem Waldek. Pierwszy raz w górach byłem jeszcze w szkole jakieś 20 lat temu. Ale do zeszłego roku nie pamiętałem gdzie to było. Wiedziałem tylko, że w okolicach Szczawnicy. Rok temu w lutym idąc na Wysoką mijając wąwóz Homole oświeciło mnie że ja już tam byłem. ? Dopiero jakieś 10 lat po tym pierwszym razie, moja wtedy jeszcze przyszła żona, zabrała mnie w Bieszczady. I wtedy już przepadłem. Wracaliśmy tam prawie co roku. I przeszedłem tam już chyba wszystkie szlaki. Byliśmy nawet na Pikuju po Ukraińskiej stronie. W podróż poślubna ruszyliśmy nad Morskie Oko i Czarny Staw pod Rysami. W sukni ślubnej i garniturze. Szaleństwo. Weszliśmy też na Kasprowy przez Murowaniec. Wtedy przeraziła mnie ilość ludzi w tych gorach. Jakoś mnie to zraziło do Tatr. Ale w zeszłym roku wybrałem się z kolegami w Tatry Zachodnie. I stwierdziłem, że chce tam wracać. Najwyżej do tej pory byłem na Starorobociańskim ale planuję dotrzeć wyżej ?. Aktualnie szukając butów górskich znalazłem to forum. Fajnie, że jesteście. Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele ciekawych i pożytecznych informacji. Do zobaczenia na szlaku. ?

Witaj, miło się dołączyłeś ? Liczymy na Twoją aktywność. W razie co, wal jak w dym. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lexi napisał:

Cześć Waldek ....w tatrach jest sporo ludzi - ale na Mt.Everest też pare osób jest (patrz zdjęcie).... dlatego najlepiej chodzić po dolinach..

1497462084_z24840840IHKolejki-na-Mount-Everest.thumb.jpeg.d366476ef0440c679bf0e16a8386a53f.jpeg

Zdjęcie znam i mnie przeraża w pewnym sensie. ? Kiedyś ludzie mi przeszkadzali. Teraz już nie tak bardzo. ? Dlatego jestem gotowy wędrować w Tatrach. W końcu i tak mniej turystów już raczej nie będzie. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim mam na imię Paweł po Tatrach chodzę od 20 lat, bywały lata że odwiedzałem Tatry 4 razy w roku ale były tez takie w których niestety nie byłem ani razu.

Jestem od niedawna na forum, w zasadzie powinienem zacząć od przywitania się tutaj, lepiej późno niż wcale. Póki co ogarniam tematykę gdzie co jest. 

Pozdrawiam i dziękuję za pozytywne przyjęcie którego już zdążyłem doświadczyć.

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo P napisał:

Cześć wszystkim mam na imię Paweł po Tatrach chodzę od 20 lat, bywały lata że odwiedzałem Tatry 4 razy w roku ale były tez takie w których niestety nie byłem ani razu.

Jestem od niedawna na forum, w zasadzie powinienem zacząć od przywitania się tutaj, lepiej późno niż wcale. Póki co ogarniam tematykę gdzie co jest. 

Pozdrawiam i dziękuję za pozytywne przyjęcie którego już zdążyłem doświadczyć.

Witaj @Pablo P! Fajnie, że jesteś z nami ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo P napisał:

Cześć wszystkim mam na imię Paweł po Tatrach chodzę od 20 lat, bywały lata że odwiedzałem Tatry 4 razy w roku ale były tez takie w których niestety nie byłem ani razu.

Jestem od niedawna na forum, w zasadzie powinienem zacząć od przywitania się tutaj, lepiej późno niż wcale. Póki co ogarniam tematykę gdzie co jest. 

Pozdrawiam i dziękuję za pozytywne przyjęcie którego już zdążyłem doświadczyć.

witam

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zośka napisał:

Cześć @Pablo P 

Jak masz wiecej takich fajnych zdjęć to wrzucaj?

Cześć @Zośka 

Mam sporo takich na papierze, ale tych cyfrowych też się znajdzie, coś postaram się dorzucić, chociaż nie chcę za bardzo zaśmiecać tego wątku.  Jak nie tam to najwyżej wrzucę gdzie indziej.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablo P napisał:

i dziękuję za pozytywne przyjęcie którego już zdążyłem doświadczyć.

Mało tego, nawet na sierpień już jesteśmy umówieni... ?

1 godzinę temu, Zośka napisał:

@Pablo P znajdziesz tu nasze relacje prawie ze wszystkich szlaków

I nie tylko szlaków, nie tylko... ? ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...