Skocz do zawartości

Poznajmy się!


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam ✋

Jestem Karol, od dwóch lat mieszkam w Zakopanem sprowadziła mnie tutaj miłość do gór. Jestem marynarzem nie góralem lecz góry dla mnie to niekończąca się przyjemność ?

Chodzę po górach z przyjaciółmi lecz Oni nie zawsze mają czas dlatego często też chodzę sam.

Chciałbym tu poznać kolejne pozytywnie zakręcone osoby bo na szlaku razem raźniej 

Pozdrawiam Was serdecznie?

Karol 

  • Lubię to ! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karol Strycharczyk napisał:

Cześć Wam ✋

Jestem Karol, od dwóch lat mieszkam w Zakopanem sprowadziła mnie tutaj miłość do gór. Jestem marynarzem nie góralem lecz góry dla mnie to niekończąca się przyjemność ?

Chodzę po górach z przyjaciółmi lecz Oni nie zawsze mają czas dlatego często też chodzę sam.

Chciałbym tu poznać kolejne pozytywnie zakręcone osoby bo na szlaku razem raźniej 

Pozdrawiam Was serdecznie?

Karol 

Cześć!

Zazdroszczę miejsca zamieszkania. Ja tylko na wakacje wpadam. Tak więc w sierpniu gdzieś skoczymy!:)

Pozdrawiam i miłego forumowania!

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć Wszystkim ?

Jestem Jarek, lat 29. Pierwszy raz w góry na dłuższe wędrówki wyruszyłem parę lat(ok 7) temu. 

Pasją do trekkingu i chodzenia po Tatrach udało mi się zarazić również obecną dziewczynę i tak już parę wyjazdów za nami. Chodzimy wspólnie na szlaki, na których sam kiedyś zaczynałem aby dopasować się warunkami i naszymi możliwościami. 

Mam nadzieję, że czas pozwoli bywać częściej w Tatrach i mieć również chwilę na poszerzenie swojej wiedzy na temat gór ?

 

Pozdrawiam ?

 

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, MartynaJ87 napisał:

Cześć wszystkim:) miło mi, ze w końcu do was dołączyłam. Mam na imię Martyna, jestem fanka Tatr, literatury (nie tylko o tematyce górskiej) i długich rozmów przy zimnym piwie lub cierpkim winie:. Rodowita tarnobrzeżanka.

Ahoj @MartynaJ87, fajnie, że do nas dołączyłaś. Liczę, że będziesz stałym bywalcem naszego forum. W razie jakichkolwiek pytań - wal, jak w dym ? 

P.S. Ja tam chyba wolę zimne piwo, a jeszcze bardziej szklaneczkę schłodzonej whisky ? 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mnich Moderator napisał:

Ahoj @MartynaJ87, fajnie, że do nas dołączyłaś. Liczę, że będziesz stałym bywalcem naszego forum. W razie jakichkolwiek pytań - wal, jak w dym ? 

P.S. Ja tam chyba wolę zimne piwo, a jeszcze bardziej szklaneczkę schłodzonej whisky ? 

Będę stałym na pewno i mam nadzieje aktywnym, chociaż ostatni mój wypad w góry to 2018 (!!!) ale w tym roku urlop spędzę w Tatrach nawet jak koronawirus będzie ni fruwał koło twarzy ?

p.s. Whisky niestety nie lubię, mam uraz z pewnej imprezy w czasie studiów ale szczegółów lepiej nie będę opisywać ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...