Skocz do zawartości

Poznajmy się!


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

@jaaga76 

Witaj i dziękuję ? Na razie uzupełniam braki z teorii i szukam nowych pięknych celów ?? bo jeszcze w tym miesiącu wybieram się na krótki urlop, jak będzie jakieś okienko pogodowe ?? Chociaż powiem szczerze, że większość tras w Tatrach mogłabym przejść jeszcze raz i jeszcze raz i na pewno szybko mi się nie znudzą ?

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anuś

Dzięki ?

Pamiętam, jak dokładnie rok temu mialam problem dojść do Morskiego Oka ??? a Czarny Staw to już na zadyszce z kilkoma przystankami i tak się wtedy zastanawiałam gdzie i po co Ci ludzie wyżej idą ??? a teraz nie mogę na tyłku usiedzieć, bo mnie wciąż ciągnie w Tatry ???

I pomyśleć, że wszystko zaczęło się niewinnie w sierpniu od Szpiglasowego Wierchu ???

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Postanowiłem po latach obserwowania zarejestrować się na Waszym forum. Tatry to całe moje życie(zacząłem wcześnie - w nosidełku mając rok na Nosalu:)) Liczę na fajne rozmowy, dyskusje i czasem pomoc oraz może nawet na wspólne wypady. ? Niestety bywam w Tatrach raz w roku tylko(zwykle sierpień), chciałbym gdzieś bliżej mieszkać aby w weekendy wpadać. No ale jest jak jest.

Pozdrawiam Tatromaniaków!

 

  • Lubię to ! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, peter1 napisał:

Witam wszystkich!

Postanowiłem po latach obserwowania zarejestrować się na Waszym forum. Tatry to całe moje życie(zacząłem wcześnie - w nosidełku mając rok na Nosalu:)) Liczę na fajne rozmowy, dyskusje i czasem pomoc oraz może nawet na wspólne wypady. ? Niestety bywam w Tatrach raz w roku tylko(zwykle sierpień), chciałbym gdzieś bliżej mieszkać aby w weekendy wpadać. No ale jest jak jest.

Pozdrawiam Tatromaniaków!

 

witaj - zapraszam do wypełnienia mojej ankiety

Popularność Szczytów i Przełęczy na tatrzańskich szlakach - Szlaki - Forum Tatromaniaka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, J@n napisał:

dzięki! Już wypełniłem.

17 godzin temu, jaaga76 napisał:

Hej @peter1, super że jesteś z nami! 


hey! też się cieszę.

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...