Skocz do zawartości

Poznajmy się!


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Nazywam się Kacper . Każdy wolny weekend spędzam w górach lub w zaciszu leśnej głuszy .

Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca .

Niosę pomoc osobom poszkodowanym ,a w góry nie ruszam się bez apteczki . 

Po powrocie z gór plecak zamieniam na medyczny a kask wspinaczkowy na hełm strażacki  .

Do zobaczenia na górskim szlaku !

 

 

 

  • Lubię to ! 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Bartosz, mam 25 lat i lubię chodzić po górach ? Mój tato mnie tym zaraził, za co mu bardzo dziękuję! A teraz tylko powoli fascynację górami pielęgnuję

Gdy nie jestem zajęty pracą bądź obowiązkami, to uwielbiam spędzić czas przy dobrej książki fantasy, grzebnąć w samochodzie (stare, ale posłuszne, już w wiele miejsc mnie zawiozło) oraz wspólnie ze znajomymi zagrać czy to w gierkę na komputerze, czy to w planszówkę.

 

 

  • Lubię to ! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Q'bot napisał:

Witamy w naszych skromnych progach ?

Teraz powinieneś wsiąść ze znajomymi do swego zabytkowego pojazdu, wspiąć się na jakiś zacny szczyt w Tatrach, wyciągnąć książkę fantasy/planszówkę i pograć ze znajomymi ?

W tym roku mam już wyjazd zaliczony, także w przyszłym roku na pewno to rozważę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, J@n napisał:

nie planuj, Tatry są brzydkie, przepełnione, zaśmiecone a miejscowi zedrą z Ciebie ostatnią koszulę? 

J@n ??? hehe dobre ??

Na szczęście dwa tygodnie urlopu wystarczyło mi, żeby się zorientować, o której wychodzić na jaki szlak, żeby uniknąć tłumów ??? jak znaleźć budżetowy nocleg i nawet darmowe parkingi ??

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, J@n napisał:

i jakie szczyty zdobyłaś ?

wrzuć proszę zdjęcia i opisy

Ale to chyba nie w tym temacie ? Dopiero się zarejestrowałam i przeglądam forum co i gdzie ?

Tymczasem moje tegoroczne wycieczki w Tatry to (w kolejności 2 weekendy plus długi urlop):

1. Giewont z parkingu w Dolinie Strążyska,

2. Czerwone Wierchy (Małołączniak, Krzesanica, Ciemniak) z parkingu Gronik,

3. Szpiglasowy Wierch z Palenicy przez D5SP do MO,

4. Przełęcz Krzyżne i Świstówka Roztocka z Palenicy przez D5SP do MO,

5. Przełęcz Zawrat z Ronda Jana Pawła II do Palenicy,

6. Rysy z Palenicy,

7. Świnica i Kasprowy z Ronda Jana Pawła II,

8. Orla Perć (Zawrat -> Krzyżne) z Parkingu w Brzezinach,

9. ponownie Rysy z Palenicy,

10. Tatry Zachodnie (Trzydniowiański, Kończysty, Jarząbczy, Starorobociański) z parkingu w Dolinie Chochołowskiej,

11. Kościelec z Ronda Jana Pawła II,

12. Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem z Palenicy (przy okazji Szczyt Pośredni i Czarny),

13. Czerwona Ławka ze Starego Smokovca od strony Teryho chaty do Zbojnickiej chaty,

14. Grań Rohaczy z parkingu pod Spalenou przez Rakoń i Wołowiec (Rohacz Ostry, Płaczliwy, Hruba Kopa, Banikov)

15. Krywań z parkingu Tri Studnicky,

16. Kozia Przełęcz od Ronda Jana Pawła do Palenicy,

17. ponownie Zawrat od Ronda Jana Pawła II do Palenicy,

18. Gęsia Szyja z Doliny Filipka,

19. Kawałek Orlej od Zawratu do Koziej Przełęczy z Ronda Jana Pawła II do Palenicy.

Ogarniam na razie fotki, część już jest na moim profilu 

https://www.facebook.com/Broszka80

Jak się tutaj zorientuję, to coś wrzucę i napiszę...

Tymczasem jeden kolażyk z ostatniego dnia pobytu ?

pixlr_20201012151904518.jpg

  • Lubię to ! 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...