Skocz do zawartości

Poznajmy się!


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.07.2020 o 08:53, wjesna napisał:

Dzień dobry. Podczytuje Was od pewnego czasu i pomyślałam, że fajnie byłoby do Was dołączyć.  Jestem z Małopolski,  w góry chodzę na jednodniowe wycieczki przeważnie niedzielami. Czasem są to Tatry, czasem Beskidy, Gorce, byleby było pod górę.

Witaj, to masz bliziutko w góry .... zazdroszczę ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, jestem Jacek i mieszkam na Mazowszu ? W Tatry jeździłem dosyć często, ale odkąd w nosidełku przemieszcza się z nami mały człowiek wybieram też niższe góry ? 
Będę Wam przemycał trochę retro klimatów i ciekawostek - mam nadzieję, że są tu fani historycznego oblicza Tatr ? 

  • Lubię to ! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dawno temu w Tatrach napisał:

Czołem, jestem Jacek i mieszkam na Mazowszu ? W Tatry jeździłem dosyć często, ale odkąd w nosidełku przemieszcza się z nami mały człowiek wybieram też niższe góry ? 
Będę Wam przemycał trochę retro klimatów i ciekawostek - mam nadzieję, że są tu fani historycznego oblicza Tatr ? 

@Dawno temu w Tatrach  są i bardzo chętnie poczytają, jak sie dawniej w Tatrach działo ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam też nie miłe wspomnienia:trzy tygodnie temu ksiądz spadł ze szlaku na Rysy wchodziłem z nim już na łańcuchach,potem on zaczął wcześniej schodzić jakieś 10 min za nim poszliśmy z kumplem,dużo ludzi korki się robiły i zgubiła go brawura za szybko schodził i jest tam taka półka i spadł do żlebu,niestety?my też schodziliśmy bokiem bo tam dużo miejsca jest ale każdy krok trzeba do przodu dwa razy przewidzieć. Był tam szósty raz ten ksiądz opowiadał ,że nigdy nie było pogody ,ale wtedy była ,ale zapłacić wysoką cenę,za wysoką!

  • Przykro mi 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć witam serdecznie wszystkich. Mam na imię Marcin. I właśnie przeżyłem drugi raz  pierwszą miłość  ?.  Syn w tamtym roku pochodził po  dwóch szlakach i nawet Świnice zdobył, no więc musiałem sobie przypomnieć jak to było 20 lat temu... i pojechaliśmy niedawno( jak starczy czasu to wrzucę opis)

Ostatni raz w byłem tam 22 lata temu...nie licząc jedniodniowych pobytów. Kiedyś było mniej ceprów ... Bywałem głównie w zachodnich ale i  parę szczytów i przełęczy w wysokich.

I pierwszy raz byłem na Giewoncie? ps. syn chciał....

 

 

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...