Skocz do zawartości

Poznajmy się!


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Andrzej. Mieszkam w woj. lubuskim do moich kochanych gór niestety mam troszkę. Już z przeszło dwa lata nie byłem w Tatrach i mam nadzieje,ze we wrześniu uda mi się wybic na parę dni w czasie urlopu. Na chwilę obecną bez kompana do wędrówek,ale może to się kiedyś zmieni. :D Pozdrawiam!

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia,

W Tatrach sprawdzam swoje możliwości. Z rozsądkiem. Nie wchodzę na Giewont w sandałach, w plecaku zawsze mam kurtkę przeciwdeszczową. Zamiast na Rysy wolę iść na Koprowy.

Marzy mi się kurs taternicki. 

Cenię szacunek do przyrody, gór i ludzi.

?

 

 

Edytowane przez Szczepka
Literówka
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam na imię Magda.

...ale dawno nie pisałam na żadnym forum :) fb zdominował życie ? 

Próbuję sobie przypomnieć kiedy zakochałam się w górach, zwłaszcza Tatrach... chyba z 30 lat temu... później wyjazdy z chłopakiem i przyjaciółmi, zaręczyny w Alpach, podróż poślubna w Tatrach ( przesiedzieliśmy cały tydzień na kwaterze, bo była w Polsce powódź - rok 1997) i potem już każdego roku chociaż na kilka dni - z mężem, z dziećmi, sama i... szalone wyjazdy z przyjaciółkami ze studiów w GÓRY. Kocham Tatry, lubię Karkonosze i PIeniny, nie znam Świętokrzyskich. 

W te wakacje wpadłam na pomysł, żeby zacząć zdobywać Koronę Gór Polskich, zastanawiam się kogo do tego zachęcić :) męża czy córki? i kiedy i od czego zacząć? Chciałabym kiedyś pojechać w Dolomity. 

MARZENIE - zamieszkać na emeryturze, gdzieś z widokiem :)  np. w okolicach Czorsztyna, Rzepisk. 

Pozdrawiam serdecznie,

MCDusia

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja przedstawie moja skromna osobe.

Serwus, Szymon z Katowic. Turystyką gorska zarazil mnie wujek (znakarz i przodownik pttk) w wieku moze 12 lat, wiec doswiadczenie w beskidach i tatrach mam "dopiero pelnoletnie". Od tej pory w gorach regularnie tak na szlaku jak i poza nim (+scianki/baldy, czasem jura na linie ale rekreacyjnie, VI-tki w skale mnie jeszcze pokonują bezapelacyjnie). Aktualnie w trakcie zwiedzania tzw. WKT. Wszelkie wyjazdy z aglomeracji w ramach resztek wolnego czasu - jak najbardziej. Ewentualny kawałek porady tak chętnie przyjmę jak udzielę.

Spokoju i bezpieczeństwa wszystkim!

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! ? 

Jestem Ewa, pochodzę z woj. świętokrzyskiego.

Liczę sobie 30 wiosen, a w Tatrach zakochałam się ponad dekadę temu i staram się po nich wędrować przynajmniej raz w roku. 

Z wyksztalcenia pedagog, z zamiłowania (poza górami) książkoholiczka.

Do zobaczenia na szlaku ? 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim! Nazywam się Aga. Każdy wypad w góry to dla mnie niesamowity relaks. Im bardziej się zmęczę tym większa z tego satysfakcja. Chętnie poznam nowe osoby. Uwielbiam oglądać i poznawać ludzi i szlaki. Przemierzać kolejne bezkresy. Mam tylko nadzieję że będzie to portal gdzie bardziej doświadczeni będą służyć radą mniej doświadczonym uczestnikom a nie wyśmiewać się z nich i pisać głupie komentarze bo to jest bardzo przykre. Pozdrawiam Was!:)

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  ?

Moja pasja związana z Tatrami trwa od 01.04.2017. Chodzę w góry tak często, jak tylko mogę sobie na to pozwolić. Bardzo wiele Tatrom zawdzięczam. Jestem szczęśliwym człowiekiem, który uwielbia życie ? Powodzenia Wszystkim w trakcie eksploracji wspaniałych gór, jakimi są Tatry.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tu łazik gørski z ćwierć wiecznym doświadczeniem, ktøry ma zrobiony z buta łuk Karpaty od Wielkiej Fatry po Czarnohore graniami. Chodze z dużym plecakiem od gøry do gøry . Naturalnie nie za jednym zamachem, ale na przestrzeni lat :) i mowa o znakowanych szlakach turystycznych. Realizuje tez cykliczny marsz wzdłøż polskiego wybrzeża, gdzie udało mi sie przejść już 270 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem! Witam wszystkich Tatromaniaków, Góromaniaków i innych maniaków, którzy nie usiedzą w miejscu ?

Pomimo że teraz ze względu na ograniczony czas jestem bardziej Beskidomaniakiem, szczególnie części żywieckiej ze względu na miejsce zamieszkania, to Tatry są bliskie mojemu sercu. Tam tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z górami, która trwa do dnia dzisiejszego.

Do zobaczenia na szlaku!

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej ?

Jestem Ania, mieszkam pod Warszawą.

W Tatrach zakochałam się parę lat temu, ale od zawsze byłam nimi zauroczona. Uwielbiam w chodzeniu po górach to, że mimo braku sił, stawiasz kolejny krok i kolejny, a potem już na górze, zyskujesz nową energię i masz ochotę biegać z radości. A ta siła płynie z gór.

Myślę, żeby zapisać się na początek na ściankę, z czasem jakiś kurs. Liczę także, że uda mi się tutaj poznać kompanów do wspólnego zdobywania kolejnych szczytów.

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Tatromaniaków ?

Kasia, 28 lat, z okolic Warszawy. W Tatrach staram się być przynajmniej raz w roku, zazwyczaj latem.

Najwyżej byłam na Świnicy (z Kasprowego, potem przez Zawrat do D5S ). Od tamtej pory pokochałam wysokość i łańcuchy ?

W tym roku byłam w Tatrach już 3 razy ? w lipcu byłam sama, bez towarzystwa i z tego powodu nie chciałam szarżować, ale postawiłam sobie jeden trudniejszy cel - Krzyżne - i udało się ? ?

Nie jestem profesjonalistą, ale z każdą kolejną wyprawą zdobywam cenne doświadczenie i przy okazji cudowne wspomnienia ?

Do zobaczenia na szlaku, hej! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...