Skocz do zawartości

Poznajmy się!


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Natalia Sz. napisał:

Cześć! Moje imię, to Natalia. Mieszkam w Rzeszowie. Góry i latem i zimą uwielbiam. Osoby z Rzeszowa i okolic chętne to wspólnych wypraw górskich, czy to w Tatry, czy w Bieszczady zapraszam do kontaktu ?

Do zobaczenia na szlakach! 

Dzień dobry Natalia, dziękujemy za zaproszenie do kontaktu ?

A my zapraszamy do częstego i regularnego zaglądania tutaj. Chętnie porozmawiamy z Tobą o pasji, która nas łączy.

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! ? Mam na imię Sylwia. W góry jeżdżę, bo mam niedaleko i bardzo je kocham. Wędrowanie to moja pasja i sposób na zwiedzania świata, gdziekolwiek bym się nie znalazła. Zawsze staram się podchodzić do gór z pokorą i rozsądkiem (to, na szczęście, moi rodzice sprzedali mi w pakiecie z miłością do gór).

Samo chodzenie sprawia mi frajdę. Widoki nie są dla mnie celem, raczej częścią całego tego procesu. Moje ulubione szlaki to te w Tatrach - takie, na których jeszcze nie trzeba sprzętu wspinaczkowego (nie umiem we wspinanie), ale za to trzeba już używać rąk. Wysiłek sprawia, że nie mam siły i potrzeby myśleć o sprawach "z nizin" i dzięki temu lepiej mi się z nimi mierzyć. ? Na Instagramie nazywam się rapapacz i tam też znajdziecie amatorskie zdjęcia z moich wypraw.

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, rapapacz napisał:

Cześć! ? Mam na imię Sylwia. W góry jeżdżę, bo mam niedaleko i bardzo je kocham. Wędrowanie to moja pasja i sposób na zwiedzania świata, gdziekolwiek bym się nie znalazła. Zawsze staram się podchodzić do gór z pokorą i rozsądkiem (to, na szczęście, moi rodzice sprzedali mi w pakiecie z miłością do gór).

Samo chodzenie sprawia mi frajdę. Widoki nie są dla mnie celem, raczej częścią całego tego procesu. Moje ulubione szlaki to te w Tatrach - takie, na których jeszcze nie trzeba sprzętu wspinaczkowego (nie umiem we wspinanie), ale za to trzeba już używać rąk. Wysiłek sprawia, że nie mam siły i potrzeby myśleć o sprawach "z nizin" i dzięki temu lepiej mi się z nimi mierzyć. ? Na Instagramie nazywam się rapapacz i tam też znajdziecie amatorskie zdjęcia z moich wypraw.

Serwus Sylwia ? Milutko, że dołączyłaś do naszej społeczności. Czuj się tu, jak u siebie w domu. Dobre i mocne wejście, a to rokuje bardzo dobrze. Coś tak czuję, że szybko staniesz się aktywną forumowiczka. Czego Tobie, jak i nam wszystkim życzę.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sabinawie napisał:

Cześć, wszystkim, mam na imię Sabina. Co prawda mieszkam w Beskidzie Niskim, ale to Tatry skradły moje serce. Do zobaczenia na szlaku!

Nawet nie wiesz, jak się Sabciu cieszę, że dołączyłaś do naszej społeczności ? I publicznie, przy świadkach oznajmiam, że walnę focha, jak nie będziesz tu zaglądać ?

A tak z zupełnie serio, to z Sabiną przeszliśmy już wspólnie trochę szlaków. Poznaliśmy się w Roztoce i szybko złapaliśmy flow.  Sabina to świetny kompan do górskich wędrówek i ma dobre serducho. Kilka razy ratowała mnie colą, kiedy spadł mi cukier ?No i robi naprawdę fajne zdjęcia ?

 

  • Lubię to ! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, wczoraj odkryłam tą stronę i forum, ale dopiero dziś zauważyłam ten wątek i postanowiłam się grzecznie przedstawić ? Mam na imię Magda, jestem z Gdańska i uwielbiam tatry od dziecka. Zakochałam się w nich zupełnie gdy w wieku 13 lat mój tata zabrał mnie na kilku dniową wyprawę z nocowaniem w schroniskach i zdobyciem Rysów. Teraz, jako dorosła, staram się od czasu do czasu w miarę możliwości wrócić do tamtych czasów.

Do zobaczenia na szlaku!

  • Lubię to ! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Magda87 napisał:

Witajcie, wczoraj odkryłam tą stronę i forum, ale dopiero dziś zauważyłam ten wątek i postanowiłam się grzecznie przedstawić ? Mam na imię Magda, jestem z Gdańska i uwielbiam tatry od dziecka. Zakochałam się w nich zupełnie gdy w wieku 13 lat mój tata zabrał mnie na kilku dniową wyprawę z nocowaniem w schroniskach i zdobyciem Rysów. Teraz, jako dorosła, staram się od czasu do czasu w miarę możliwości wrócić do tamtych czasów.

Do zobaczenia na szlaku!

Serwus Magda! Cudownie, że do nas dołączyłaś. I nie przejmuj się tym, że tak późno odkryłaś nasze forum. Lepiej późno niż wcale ?

Fajnie, że od samego początku jesteś aktywna. I niech tak zostanie po wsze wieki. ? 

Szybko się przekonasz, że jesteśmy sympatyczną, otwartą i pomocną społecznością. 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć Wszystkim, miło mi dołączyć do zacnego grona Tatromaniaków. Tatry sa moje od zawsze, choć ponad 500 km nas dzieli... Ale dla chcącego nic trudnego ? i dlatego w najbliższy  poniedziałek melduję się w Chochołowskiej.  Nie mogę się już doczekać.... gdyby tak móc się teleportować....

 Pozdrawiam serdecznie! Aga  

Edytowane przez jaaga76@wp.pl
  • Lubię to ! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jaaga76@wp.pl napisał:

Cześć Wszystkim, miło mi dołączyć do zacnego grona Tatromaniaków. Tatry sa moje od zawsze, choć ponad 500 km nas dzieli... Ale dla chcącego nic trudnego ? i dlatego w najbliższy  poniedziałek melduję się w Chochołowskiej.  Nie mogę się już doczekać.... gdyby tak móc się teleportować....

 Pozdrawiam serdecznie! Aga  

Serwus Aga! Miło Cię powitać wśród naszej społeczności ? Czuj się u nas, jak na Twoim najpiękniejszym, tatrzańskim szlaku. Jakbyś czegoś potrzebowała, wal jak w dym, postaramy się pomóc. 

Liczymy, że zostaniesz z nami na dłużej i będziesz aktywną forumowiczką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tomek82 napisał:

Witam wszystkich,

mam na imię Tomek - mieszkam na Slasku - po Tatrach wlocze sie juz prawie 20 lat. Milo mi dolaczyc do spolecznosci ludzi, ktorzy maja taka sama pasje.

Do zobaczenia w Schroniskach i na szlakach ? 

Ależ się cieszę, że - po wielu namowach - w końcu do nas dołączyłeś. Pewnie niebawem się spotkamy; najpierw w naszym ukochanym schronisku, a później na szlaku ?

Tomek to spoko ziom i świetny kompan do górskich wędrówek. Tatry zna bardziej niż własną kieszeń. Przyjmijcie go proszę ciepło i serdecznie ? 

 

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imię Daria i kocham góry. Co prawda swoją przygodę z górami rozpoczęłam nie tak dawno ale w tym czasie zdążyłam je już pokochać. Od dawna wiadome jest iż ludzie gór to najbardziej otwarta  grupa ludzi. ? pozdrawiam wszystkich tatromaniaków i życzę miłego wieczora:) 

 

P.S. Tutaj załączam jedną z moich górskich foteczek

5B6D5FE4-D151-4B61-932E-2B9214C00139.jpeg

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tatrzańska Pani napisał:

Witam wszystkich, mam na imię Daria i kocham góry. Co prawda swoją przygodę z górami rozpoczęłam nie tak dawno ale w tym czasie zdążyłam je już pokochać. Od dawna wiadome jest iż ludzie gór to najbardziej otwarta  grupa ludzi. ? pozdrawiam wszystkich tatromaniaków i życzę miłego wieczora:) 

 

 

 

Serwus ? Miło, że do nas dołączyłaś. Czuj się u nas, jak na ulubionym, tatrzańskim szczycie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem! ? 
Z tej strony Tomek z drugiego krańca Polski /Pomorze/. Przygodę z Tatrami rozpocząłem w 2017 roku, od tej pory co roku staram się w nich gościć choćby te 10-12 dni, w tym roku za miesiąc "czwarty sezon" tej przygody z Tatrami i planami, które dopiero się klarują i mocno weryfikują w obliczu "covidowego" roku. Pozdrawiam i liczę na ciekawe dyskusje o "polskich Alpach" i nie tylko ? 

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Thomson napisał:

Cześć i czołem! ? 
Z tej strony Tomek z drugiego krańca Polski /Pomorze/. Przygodę z Tatrami rozpocząłem w 2017 roku, od tej pory co roku staram się w nich gościć choćby te 10-12 dni, w tym roku za miesiąc "czwarty sezon" tej przygody z Tatrami i planami, które dopiero się klarują i mocno weryfikują w obliczu "covidowego" roku. Pozdrawiam i liczę na ciekawe dyskusje o "polskich Alpach" i nie tylko ? 

Strzałka! Jakbyś czegoś potrzebował, wal jak w dym ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć Ludziska ? jestem Jasiu i jestem z Katowic, uwielbiam góry, a ostatnio mam więcej czasu, więc w weekendy szwędam się tu i tam ? od 10 lat planowałem wypad na Rysy, ale za każdym razem coś nie wychodziło... mam nadzieję, że tym razem się uda.... tfu tfu ?

Pozdrawiam Wszystkich i obawiam się, że na początku będę zadawał masę dziwnych lub durnych pytań ? za co z góry przepraszam ?

Edytowane przez Loki
  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Loki napisał:

Cześć Ludziska ? jestem Jasiu i jestem z Katowic, uwielbiam góry, a ostatnio mam więcej czasu, więc w weekendy szwędam się tu i tam ? od 10 lat planowałem wypad na Rysy, ale za każdym razem coś nie wychodziło... mam nadzieję, że tym razem się uda.... tfu tfu ?

Pozdrawiam Wszystkich i obawiam się, że na początku będę zadawał masę dziwnych lub durnych pytań ? za co z góry przepraszam ?

Hej @Loki, miło Cię poznać. Nie ma  dziwnych pytań, zatem pytaj ile potrzeba ?.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! Jestem Andrzej, już od jakiegoś czasu czytam wpisy i w końcu postanowiłem się przywitać! ? Jestem z okolic Poznania, w Tatry póki co jeździłem raz w roku  w sezonie letnim, ale mam silne postanowienie żeby zwiększyć tą częstotliwość. Miło Was wszystkich poznać ? 

  • Lubię to ! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...