Skocz do zawartości

Spotkania przy wodospadzie!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, vatra napisał:

Mam nadzieję że w tym sezonie to się zmieni!!!

@vatra na pewno .... ja w każdym razie bardzo polecam te rejony?. Kiedyś byłem tam ponad tydzień i trzeba przyznać, że jest gdzie chodzić. 


Można sobie zrobić wycieczkę edukacyjną Doliną Rohacką przez Rohackie Stawy jest też tam kilka fajnych wodospadów?.


Polecam również Grań Rohaczy od Bufetu Rohackiego przez Rakoń, Wołowiec, Rohacze do Smutnej przełączy oczywiście jest to najbardziej popularny odcinek tzw. OPTZ więc musisz się przygotować, że ruch na szlaku będzie większy (wystarczy trochę wcześniej wyjść by ominąć tłumy)? .

Można też sobie tą trasę wydłużyć  o Trzy Kopy, Hrubą Kopę i Banikov (to odcinek gdzie jest troszkę emocji, niewielnie trudności techniczne i trochę więcej żelastwa) do Banikowskiej Przłęczy i zejście Spaloną Doliną (cała ta pętelka z Adamculi to ok. 9,5h ale po drodze jest wiele atrakcji więc trzeba pilnować czasu) tak właśnie szliśmy ostatnio. Od Adamculi już po zmroku .....

No i oczywiście ostatnia część OPTZ - od Pachoła przez Spaloną Kopę, Salatyny do Brestowej tu już prawie bez trudności i chyba jeden taki dziwnie długi łańcuszek ?

 

Edytowane przez Krzysiek Zd
  • Lubię to ! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vatra napisał:

@Krzysiek Zd i tu jesteś górą? bo w tym miejscu niestety jeszcze nie byłam i nie mogę się pochwalić podobną fotką

@vatra jak tylko otworzą granice to jestem pewien, że będziesz mogła się pochwalić ..... nie jedną i to dużo lepszą fotką ?. Też chciałbym w te stawki na spokojnie wrócić bo w zeszłym roku nie starczyło już niestety czasu.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek Zd napisał:

jak tylko otworzą granice

Bardzo czekam na to, bardzo!!! Lubię nowe miejsca, lubię zawalczyć o to, czego jeszcze nie zdobyłam ale też lubię wracać do starych, ukochanych zakamarków. Kocham słowackie Tatry i nawet jak teraz rozmawiamy to zaczynam bardzo, bardzo tęsknić ❤️❤️❤️

Edytowane przez vatra
  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...