Skocz do zawartości

Spotkania przy wodospadzie!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tatrzańskie wodospady, urocze górskie stawy i szumiące potoki! Towarzyszą nam w czasie niemal wszystkich naszych wędrówek. Słuchamy ich odgłosów i podziwiamy piękno. Jedne są bardzo popularne i często odwiedzane, inne mniej znane, malutkie, ukryte wśród skał. Czasem mijając je nie potrafimy ich dokładnie nazwać ale cieszymy się ze spotkania z nimi, zwłaszcza w czasie letnich upałów!
Zapraszam Was do podzielenia się Waszymi wrażeniami, opiniami i zdjęciami! Może macie jakieś ulubione?

Na zdjęciu potok Biała Woda w Dolinie Kieżmarskiej. Spotkałam go w czerwcu na szlaku prowadzącym nad Zielony Staw Kieżmarski. 

20190621_145743.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2019 o 21:10, Natalia D napisał:

Tatrzańskie wodospady, urocze górskie stawy i szumiące potoki! Towarzyszą nam w czasie niemal wszystkich naszych wędrówek. Słuchamy ich odgłosów i podziwiamy piękno. Jedne są bardzo popularne i często odwiedzane, inne mniej znane, malutkie, ukryte wśród skał. Czasem mijając je nie potrafimy ich dokładnie nazwać ale cieszymy się ze spotkania z nimi, zwłaszcza w czasie letnich upałów!
Zapraszam Was do podzielenia się Waszymi wrażeniami, opiniami i zdjęciami! Może macie jakieś ulubione?..........

 

Moich ulubionych jest cała masa ....najbardziej lubię takie przy których można spocząć bez tłoku.

Tutaj mały wodospadzik i na następnym zdjęciu staw z którego wypływa. ?

IMG_1214.jpg

IMG_1265.jpg

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Natalia D Wszystkie zdjęcia zrobione Wielkiej Siklawie są piękne, bo ona sama w sobie jest bardzo fotogeniczna ? ?❤️ Można powiedzieć, że co roku jestem w tym miejscu i zawsze jest tutaj pięknie. Najmniej okazji mam być tutaj po południu, gdyż wracam z Piąteczki przeważnie innym szlakiem, bez względu na to, czy nocuję w schronisku, czy nie ? 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ? To był maj 2018, więc w sumie połowa wiosny, no ale pogoda faktycznie, zimowa ? śniegu mnóstwo, ale dzięki temu okolica wyglądała zupełnie inaczej, niż ją do tej pory znałem ? 
 

Piatka.jpg
 

Piatka1.jpg

 

Piatka8.jpg

Jeszcze takie wygrzebałem z tego wyjazdu, prawie nie było ludzi, cisza totalna!

Edytowane przez staroń
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Natalia D napisał:

@Artur S Nie podpadłeś? wprost przeciwnie? Brawo za oryginalność upodobań!!!

Skoro tak to pomorduję Was jeszcze jednym odległym i prawie zapomnianym miejscem, do którego chciałbym wrócić ( tym razem wodospad bardzo kiepskiej jakości, bo daleko od ścieżki i na dodatek przy pochmurnej pogodzie).

" W ciemnosmreczyńskich skał zwaliska,
Gdzie pawiookie drzemią stawy, ".......J.Kasprowicz

c1.jpg

c2.jpg

Edytowane przez Artur S
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tatromen napisał:

Z tej strony jeszcze Zielonego i schronu nie widziałem , super !!!!

A myślałam że Ty już wszystko w Tatrach widziałeś ???!!! Miło że można Cię jeszcze czymś zaskoczyć. To ze szlaku na Jagnięcy Szczyt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...