Skocz do zawartości

Noworoczne tatrzańskie postanowienia


jaaga76

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.01.2022 o 11:05, jaaga76 napisał:

 2022 aktualny, więc wracam do planów. Co się komu udało? I co kto ma zaplanowane?

Udało się sporo(prawie wszystko z planu wcześniejszego) więc nie mogę narzekać. ?

Przenoszę tylko Mięgusza i Czarny Szczyt na ten rok. Dodaję Szczyrbski i Zadni Gerlach(liczę, że się uda Martinką).

  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2022 o 11:05, jaaga76 napisał:

2022 aktualny, więc wracam do planów. Co się komu udało? I co kto ma zaplanowane?

Poprzedni rok raczej zaliczam do udanych! Prawie wszystkie plany górskie zaliczone, poza jednym najważniejszym....... Zaplanowane wejście na Gerlach pokrzyżowała kontuzja uniemożliwiająca wejście?

Ten nowy rok.... Zobaczymy na co mi pozwoli. Sezon zimowy z powodu tejże kontuzji odpada. Wiosna mam nadzieję rozpocznie górskie wojaże. 

Dla wszystkich tatromaniaków : udanych wypraw małych i dużych ?

  • Lubię to ! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kasia K napisał:

Poprzedni rok raczej zaliczam do udanych! Prawie wszystkie plany górskie zaliczone, poza jednym najważniejszym....... Zaplanowane wejście na Gerlach pokrzyżowała kontuzja uniemożliwiająca wejście?

Ten nowy rok.... Zobaczymy na co mi pozwoli. Sezon zimowy z powodu tejże kontuzji odpada. Wiosna mam nadzieję rozpocznie górskie wojaże. 

Dla wszystkich tatromaniaków : udanych wypraw małych i dużych ?

Zdrowiej @Kasia K

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 19.01.2022 o 21:13, Matus napisał:

Jako, że w tym roku 40-ka, to wymyśliłem sobie na ten dzień wejście na Rysy. Czy się uda? Zobaczymy. Mam jeszcze pół roku.

Życzę powodzenia, choć plany na konkretny dzień w Tatrach robione wcześniej niż kilka dni przed terminem, to czysta utopia. 

 

Zresztą co tu daleko szukać, jeden z moich kolegów miał parę lat temu podobny pomysł. Nie chodziło o urodziny, lecz jakąś inną rocznicę, którą chciał uczcić ? "zdobyciem" Rysów, na których jeszcze nie był. Zaplanował kilka dni urlopu w terminie, przygotował się kondycyjnie itp.  Ale pogoda tego dnia tak siadła że ledwo nad Czarny Staw wszedł i (na szczęście) rozsądek wziął (nomen omen) górę  :classic_cool:

A na Rysy wszedł niecały rok później, już bez okazji.  

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jędrek napisał:

Życzę powodzenia, choć plany na konkretny dzień w Tatrach robione wcześniej niż kilka dni przed terminem, to czysta utopia. 

 

Zresztą co tu daleko szukać, jeden z moich kolegów miał parę lat temu podobny pomysł. Nie chodziło o urodziny, lecz jakąś inną rocznicę, którą chciał uczcić ? "zdobyciem" Rysów, na których jeszcze nie był. Zaplanował kilka dni urlopu w terminie, przygotował się kondycyjnie itp.  Ale pogoda tego dnia tak siadła że ledwo nad Czarny Staw wszedł i (na szczęście) rozsądek wziął (nomen omen) górę  :classic_cool:

A na Rysy wszedł niecały rok później, już bez okazji.  

Wiadomo, na tą chwilę jest to tylko ambitny plan. Co z tego wyjdzie czas pokaże. Nie mam parcia, że musi to być w ten konkretny dzień, natomiast fajnie by było gdyby się udało. Wszystko będzie zależeć od warunków.

Jesli nie tego dnia, to kiedy indziej i tak tam "wlezę" ?

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasia K- kopę lat. Zdrówka Ci życzę. I zaglądaj do nas jak najczęściej.  
 

@Matus - jako trochę starszy kolega mogę Ci powiedzieć, że najlepsze życie zaczyna się właśnie po 40-stce. To górskie również ? 

Wszystkim Wam życzę spełnienia Waszych górskich planów, pięknych widoków, pogodowej lampy, bezpiecznych wejść i powrotów. 
 

Sobie natomiast życzę rzucenia ohydnego nałogu, jakim jest palenie fajek i konsekwentnej pracy nad formą. ?

  • Lubię to ! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...