Skocz do zawartości

Wiązanie raków


Kubul

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Kupiłem fajne buciki, wraz z nimi raki koszykowe, przymierzyłem w sklepie - bardzo fajnie pasowały. Po powrocie do domu też przymierzyłem i zauważyłem że pasek od wiązania raków przechodzi po metalowym oczku do sznurówki. Nie bardzo da się przesunąć pasek wyżej/niżej - co najmniej połowa jest na oczku. Oczko nie jest ostre ale do super gładkiego mu brakuje. Pytanie czy się nie przetrze?

IMG_20201228_144003.jpg

IMG_20201228_144229.jpg

Edytowane przez Kubul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak CT. Do sklepu przyszedłem  z dotychczasowym butem kupić raki a sprzedawca powiedział że but za elastyczny i odradza zakup. Nie długo myśląc pytam jakie buty poleca i trafiły mi się Zamberlan Guide Gtx rr na promocji. Przymierzałem do nich raki Camp Stalker ale but nie chciał się ułożyć. Tak więc mimo że raki koszykowe są uniwersalne to warto przymierzyć je z butem

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2020 o 22:03, Kubul napisał:

Tak CT. Do sklepu przyszedłem  z dotychczasowym butem kupić raki a sprzedawca powiedział że but za elastyczny i odradza zakup. Nie długo myśląc pytam jakie buty poleca i trafiły mi się Zamberlan Guide Gtx rr na promocji. Przymierzałem do nich raki Camp Stalker ale but nie chciał się ułożyć. Tak więc mimo że raki koszykowe są uniwersalne to warto przymierzyć je z butem

To prawda. Raki koszykowe nie z każdym obuwiem współpracują dobrze. I nie chodzi tu tylko o sztywność podeszwy, ale również i kształt buta. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...