Jump to content

Voucher na spanko

Recommended Posts

Dzisiaj wpadło mi coś takiego w oko: https://www.espc2020.com/

Z tego co doczytałem to idea wygląda tak, że płacicie teraz 68zł i macie 4 noclegi dla 2 osob w wybranym terminie w ciągu 12 miesięcy od dnia rezerwacji (zarezerwować noclegi możecie później). I wszystko wygląda legitnie (jeśli ktoś korzystał to dajcie znać), ale trzeba uiścić (po wyborze daty i hotelu) stawki żywieniowe. Nie wiem ile dziennie wydajecie na jedzenie, ale przeglądając ogłoszenia dla Małopolski to nie znalazłem nic za mniej niż 50zł/osoba/dzień. Tak czy siak uznałem, że może warto to tutaj wrzucić, może komuś się przyda ?

P.S. można też wybrać inny region i kraj ?

• Like ! 3

@Luk_ @Arek1974 to jest nowe wcielenie eurorest (sugerowanie, że jest to program unijny, to daleko idące nadużycie... firma jest ze Stanów, jeśli dobrze pamiętam). Oferta wygląda dobrze, póki się nie wejdziesz w szczegóły. Problemem jest wbrew pozorom wąska baza hoteli i ich położenie. W wielu przypadkach dostępne terminy to tzw. "martwy sezon", więc jak zadzwonisz to pewnie bardzo podobne warunki dostaniesz...  W dobie bookingu i innych temu podobnych raczej dla "koneserów". Ale może ktoś ma inne doświadczenia...? Podzielcie się.

• Like ! 2
  • 2 months later...