Jump to content

Zimowe Tatry - góra przeznaczenia

Recommended Posts

Dnia 22.12.2020 o 20:49, Mateusz Z napisał:

Wszystko telefonem, ale chciałbym bardzo mieć dobry aparat i umieć go obsługiwać ? Jak czasem oglądam rozgwieżdżone niebo i tatrzańskie szczyty na zdjęciach to zastanawiam się, czy kupić aparat, czy lepszy śpiwór na zimę ?

@Mateusz Z ale Twój telefon w nocy też daje radę ? Widziałam to?

• Like ! 2
Dnia 22.12.2020 o 20:49, Mateusz Z napisał:

Wszystko telefonem, ale chciałbym bardzo mieć dobry aparat i umieć go obsługiwać ? Jak czasem oglądam rozgwieżdżone niebo i tatrzańskie szczyty na zdjęciach to zastanawiam się, czy kupić aparat, czy lepszy śpiwór na zimę ?

Ja robię telefonem i aparatem. Telefon właściwie sam ustawia optymalny obraz a aparatem muszę się trochę "pobawić" i nie zawsze wychodzi super. Ale widzę różnicę jak wywołuję zdjęcia w większym formacie (niektóre wiszą na ścianie). Te z aparatu wyglądają świetnie po powiększeniu i nie tracą na jakości a te z telefonu tak sobie. Natomiast w komputerze wszystkie wyglądają podobnie. Jak się zdecydujesz na aparat to dużym plusem jest możliwość zrobienia dobrej jakości zbliżeń a wadą konieczność wyjmowania i chowania (zabezpieczania) kilka albo kilkanaście razy w trudnym terenie. A śpiwór i aparat to super zestaw na nocne wyprawy?

• Like ! 2
Dnia 30.12.2020 o 14:51, Mateusz Z napisał:

No to śpiwór zamówiony ? Aparat poczeka w takim razie, chociaż po świątecznych wydatkach i tak mnie by nie było stać ? @karpasani ostrz raki ?

A właśnie...raki moje mogłyby byś ostrzejsze ? Kilka zim i ładnych parę kilometrów mają za sobą?

• Like ! 1
16 godzin temu, Bieszczadzki_tatromaniak napisał:

Panowie, opis wyprawy wspaniały, zdjęcia też i co najważniejsze tak wyborne grono Tatrzańskich muszkieterów również 11/10 ? aż człowiek jeszcze bardziej tęskni za Tatrami, ale zapraszam w Bieszczady ? Tarnica na Was czeka i ja z piwkiem ?

Dzięki Bieszczadzki. Twoje okolicę też kiedyś odwiedzę, być może całkiem niedługo. :) Wspólne piwko na szczycie Tarnicy jak najbardziej za! 

• Like ! 3
Dnia 5.01.2021 o 23:13, Bieszczadzki_tatromaniak napisał:

Panowie, opis wyprawy wspaniały, zdjęcia też i co najważniejsze tak wyborne grono Tatrzańskich muszkieterów również 11/10 ? aż człowiek jeszcze bardziej tęskni za Tatrami, ale zapraszam w Bieszczady ? Tarnica na Was czeka i ja z piwkiem ?

Hej Marcin?Zimowe Bieszczady do dziś wspominam.I piwko w wypijemy.