Skocz do zawartości

Transport w Tatrach


Lavinka

Rekomendowane odpowiedzi

@artur_win87 faktycznie utopijna ta wizja?. Pomijając Zakopane w którym taka komunikacja byłaby możliwa to raczej nierealne byłoby skomunikowanie i zsynchronizowanie wszystkich okolicznych miejscowości. Ja tylko dwa razy (dawno temu) miałam okazję nocować w Zakopanem i od wielu już lat unikam tego jak ognia. Teraz rezerwuję noclegi w Małym Cichym, Jurgowie, Murzasichlu (i innych małych i spokojnych miejscach) i tam bez własnego transportu ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Zośka napisał:

@artur_win87 faktycznie utopijna ta wizja?. Pomijając Zakopane w którym taka komunikacja byłaby możliwa to raczej nierealne byłoby skomunikowanie i zsynchronizowanie wszystkich okolicznych miejscowości. Ja tylko dwa razy (dawno temu) miałam okazję nocować w Zakopanem i od wielu już lat unikam tego jak ognia. Teraz rezerwuję noclegi w Małym Cichym, Jurgowie, Murzasichlu (i innych małych i spokojnych miejscach) i tam bez własnego transportu ani rusz.

Ja w Roztoce. Czasem jest tam tłum. Ale akurat ten rodzaj tłumu kompletnie mi nie przeszkadza ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Zakopanem jest to możliwe. Ja akurat nigdzie indziej okazji nocować nie miałem ale to już historia na inny wątek. Kilka sezonów spędziłem jednak w "stolicy Tatr" i boli mnie głupota albo to bardziej lenistwo innych. Samochodem pod same Krupówki. Wiele razy też mijalismy na szlakach turystów z tego samego lokum co my. Oni rano autem, my z żoną komunikacją. I my wróciliśmy na noc i oni też. 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Q'bot napisał:

Zdziar - niekwestionowany lider

Tatrzańska Łomnica - tam już więcej turystów

Sterbskie Pleso - Po burżujsku

Nic mi nie mówią te lokalizacje ale zerknę. Ja co sezon w Zakopanem. Jako amator miałem blisko do centrum i busy wszędzie. Potem przyszło przyzwyczajenie i dobry kontakt z gospodarzami. Od roku mi widoki zasłonił nowy apartamentowiec?. Szukam nowego fajnego lokum z widokiem. Bardziej na relaks niż na wędrówki ze względu na maluszka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

My zrobiliśmy sobie wycieczkę ze znajomymi do Zakopanego. Wynajęliśmy busa (tutaj mogę polecić AJM Transport. I w drogę. Było super bo nikt się nie spinał trasą. Podwiózł nas na odpowiednie miejsce. Potem podjechał gdzie chcieliśmy. Wszystko w komfortowych warunkach z pełnym relaksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...