Skocz do zawartości

Termosy obiadowe, jakie macie? Podzielcie się doświadczeniami


jaaga76

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem zakupu termosu "obiadowego" dla 2 osob ( ta wizja zupy na szlaku ...). Ale nie  mogę się zdecydować, co do rozmiaru, ani firmy. @Luk_ pisał o herbacianym  Esbita. Czy ktoś z Was ma Primusa?  Czy 0.75 Wam wystarcza?

Edytowane przez jaaga76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę o zakupie termosu na zupę. I też się zastanawiam, na który sę skusić. Esbita nigdy nie miałem, ale zewsząd. zbiera bardzo pochlebne opinie. Primusa odradzam, miałem tradycyjny termos ich firmy i nie byłem zadowolony. 

Wielu znajomych poleca takie cacko. Jest niewiele droższy od Esbita. Nie wiem, czy wiecie, ale określenie termos zawdzięcza swoją nazwę firmie Termos właśnie ? 

 

 

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mnich Moderator napisał:

Też myślę o zakupie termosu na zupę. I też się zastanawiam, na który sę skusić. Esbita nigdy nie miałem, ale zewsząd. zbiera bardzo pochlebne opinie. Primusa odradzam, miałem tradycyjny termos ich firmy i nie byłem zadowolony. 

Wielu znajomych poleca takie cacko. Jest niewiele droższy od Esbita. Nie wiem, czy wiecie, ale określenie termos zawdzięcza swoją nazwę firmie Termos właśnie ? 

 

 

Składana łyżeczka jest klasa!?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój- półlitrowy esbit, @Luk_ mnie namówił ? Strasznie fajna sprawa, zawsze go zabieram.

Przeważnie mija około 7-8 godzin aż go otworzę i zupa jest gorąca. Od góry jakby trochę mniej, więc trzeba łyżką zamieszać. Dla mnie półlitrowy jest ok, ale gdybym kupowała jeszcze raz, to dla męża wzięłabym większy.

 

IMG_20200829_112100.jpg

  • Lubię to ! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...