Skocz do zawartości

O forum słów kilka


tatromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Stworzenie forum dla Tatromaniaków to decyzja, do której dojrzewałem dłuuugo ? Rok temu, przy uruchamianiu nowej wersji portalu zostało ono wyparte przez formułę Społeczności, jednak nie do końca zdała ona egzamin. Należało więc podjąć męską decyzję i wreszcie zrobić forum z prawdziwego zdarzenia.

Ma ono być przede wszystkim zbiorem merytorycznych informacji i dyskusji w uporządkowanej (dzięki kategoriom) formie. Zamysł jest taki, żeby osoba szukająca fajnych noclegów pod Tatrami, podpowiedzi dotyczących danych szlaków czy polecanych stron z prognozą pogody nie pisała setnego pytania na jednej z facebookowych grup, tylko miała łatwy dostęp do informacji w konkretnym dziale.

Poza klasycznym forum z różnymi działami tematycznymi mamy dla Was dwie osobne sekcje - Galeria i Blogi. W Galerii dzielimy się swoimi najlepszymi zdjęciami z gór, natomiast w Blogach każdy z Was prowadzić może swój własny mini-blog, np. z relacjami z wycieczek lub luźnymi przemyśleniami. Zachęcamy do wypróbowania tej funkcji!

Mamy nadzieję, że forum przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatne. Cały czas będziemy starać się je udoskonalać, tymczasem dajcie znać jak podoba Wam się na chwilę obecną ?

Admin - Krzysiek

  • Lubię to ! 2
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Moim zdaniem brakuje 2 sekcji

1)Szkolenia - Dzięki temu można by się dowiedzieć kto jaką szkołę poleca, jakie szkolenie jest warte uwagi. Czasem różnie to bywa. Jedziesz na szkolenie, a tam więcej pogadanek niż praktyki i nie zawsze cena idzie w parze z jakością.

2) Wspinanie z przewodnikiem np:Mnich itd.... Wiadomo, że cena za jedną  chetną osobę jest wyższa, a nie zawsze mamy partnera, który akurat chce wejść na dany szczyt. Dzięki takiej sekcji łatwiej znaleźć 2 czy 3 osobę do wejścia, ustalić termin, rozłożyć koszta itp.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie

Pozdrawiam ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zachęcamy gorąco do wypróbowania działu BLOGI: https://forum.tatromaniak.pl/blogs/

Każdy z Was może tam stworzyć swój mały blog z relacjami z wycieczek lub luźnymi przemyśleniami w kolejnych wpisach, mając wszystko w uporządkowanej formie, coś à la pamiętnik ? Pierwsze blogi już założone, zerknijcie i twórzmy razem fajny dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KamilDe napisał:

Tatromaniak, może jeszcze jakiś dział z biegami ultra? ? 

Chciałbym uniknąć zbyt dużego rozwarstwienia w działach, aby forum było jak najbardziej przejrzyste. Wydaje mi się (WYDAJE), że bieganie jest bardziej niszową dziedziną, proponuję zatem następujące rozwiązanie: jeśli post/pytanie dotyczy tras do biegania - niech ląduje w dziale Szlaki, jeśli relacji z wycieczek/zawodów - w dziale Wasze wycieczki, jeśli umawiania na wspólne bieganie - w dziale Wspólne przejazdy/wyjścia, jeśli zaś sprzętu - w dziale Sprzęt.

Spróbujmy tak na początek, jeśli okaże się, że zapotrzebowanie na tematy biegowe jest większe, zrobimy osobny dział ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tatromaniak napisał:

Chciałbym uniknąć zbyt dużego rozwarstwienia w działach, aby forum było jak najbardziej przejrzyste. Wydaje mi się (WYDAJE), że bieganie jest bardziej niszową dziedziną, proponuję zatem następujące rozwiązanie: jeśli post/pytanie dotyczy tras do biegania - niech ląduje w dziale Szlaki, jeśli relacji z wycieczek/zawodów - w dziale Wasze wycieczki, jeśli umawiania na wspólne bieganie - w dziale Wspólne przejazdy/wyjścia, jeśli zaś sprzętu - w dziale Sprzęt.

Spróbujmy tak na początek, jeśli okaże się, że zapotrzebowanie na tematy biegowe jest większe, zrobimy osobny dział ?

It makes sense ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wielkie dzięki za Waszą aktywność na forum od początku!

Na razie właściwie odpuszczam jego większą promocję ze względu na wydarzenia w Tatrach, ale jak te sprawy się zakończą, powinniśmy ruszyć jeszcze mocniej. Już teraz widzę, że stworzenie forum było strzałem w dziesiątkę i wszyscy powinniśmy mieć z niego sporo pożytku. Piątka!

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2019 o 10:49, tatromaniak napisał:

Witajcie!

 

Stworzenie forum dla Tatromaniaków to decyzja, do której dojrzewałem dłuuugo ? Rok temu, przy uruchamianiu nowej wersji portalu zostało ono wyparte przez formułę Społeczności, jednak nie do końca zdała ona egzamin. Należało więc podjąć męską decyzję i wreszcie zrobić forum z prawdziwego zdarzenia.

Ma ono być przede wszystkim zbiorem merytorycznych informacji i dyskusji w uporządkowanej (dzięki kategoriom) formie. Zamysł jest taki, żeby osoba szukająca fajnych noclegów pod Tatrami, podpowiedzi dotyczących danych szlaków czy polecanych stron z prognozą pogody nie pisała setnego pytania na jednej z facebookowych grup, tylko miała łatwy dostęp do informacji w konkretnym dziale.

Poza klasycznym forum z różnymi działami tematycznymi mamy dla Was dwie osobne sekcje - Galeria i Blogi. W Galerii dzielimy się swoimi najlepszymi zdjęciami z gór, natomiast w Blogach każdy z Was prowadzić może swój własny mini-blog, np. z relacjami z wycieczek lub luźnymi przemyśleniami. Zachęcamy do wypróbowania tej funkcji!

Mamy nadzieję, że forum przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatne. Cały czas będziemy starać się je udoskonalać, tymczasem dajcie znać jak podoba Wam się na chwilę obecną ?

Admin - Krzysiek

Mi sie nie podoba. Balagan. Malo przejrzyście, ale ok, moze sie nie znam. Jak usunac stare konto? Bo z nowym nie ma problemu. Nie bede gi po prostu używał. Nie podoba mi sie nowa formuła. 

Prosze o odp na adres vandesken@interia.pl

Bo nie wiem czy w tym balaganie odnajede odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą, skromną sugestię - brakuje mu podforum, w którym możnaby było założyć temat dotyczący szeroko pojetego podróżowania (tzn. organizacji podróży). Teraz w hedny miejscu sa pytania o parkingi, w innym o elektrczke, zapewne wkrótce pojawią sie te dotyczące "o której pierwszy bus do Kuźnic" - ciezko coś znaleźć. Może warto sie zastanowić nad założeniem osobnego podforum z taką organizacją podróży - mozna by dodawać wszystkie informacje zarówno o parkingach, busach, jak i np. o połączeniach w innych krajach, polecanych drogach dojazdowych, itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...