Skocz do zawartości

Babia Góra


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dnia 17.08.2020 o 14:00, Luk_ napisał:

Cóż @wjesna, ja zawsze powtarzam, że ludzie dzielą się na tych, którym nie trzeba tego tłumaczyć i na tych, którzy nigdy tego nie zrozumieją ? ale spróbuję ?

Nawet Ci się udało ładnie wytłumaczyć. Wiesz, to jest tak, że jak ktoś lubi to co robi, jest to dla niego pasją, zamiłowaniem itp, to choćby to było łowienie ryb, to gdy zacznie o tym opowiadać, słucha się tego z niezwykłą przyjemnością.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2020 o 15:28, Mateusz Z napisał:

W godzinkę na Babią? Nieźle ?

Sam się w sumie zdziwiłem, jak dotarłem na górę i spojrzałem na zegarek ? Co ciekawe, powrót był tylko o jakieś 5 min krótszy, trochę się jeszcze obawiam przy zejściach, trzeba zainwestować w buty ? 

117990575_757910145027576_6632259759597880792_n.jpg|||

Ja tam wchodziłem a są tacy co wbiegają ? fajnie by było zmierzyć się kiedyś w takim biegu, ot tak, dla sprawdzenia siebie, ale póki co dużo brakuje do czołówki ? 

@Luk_ Ty lubisz tak na szybko przez góry,  startujesz czasem? Bo nie obiło mi się przez oczy żebyś pisał o tym na forum ? 

Edytowane przez staroń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@Mateusz Z ale że 13 razy ????!!!!! To nie miłość szkolna, to miłość szalona ???

Właśnie siebie wymyśliłam, że ja mi się uda pojechać za tydzień w Tatry (trzymajcie kciuki) to w niedzielę, w drodze powrotnej "pyknę" Babią. Taki mam plan ??.

Edytowane przez jaaga76
  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...