Jump to content
Sign in to follow this  
Luk_

Krywańskie starlinki

Recommended Posts

@Q'bot no jak to gdzie, na GoPro 😛

A tak poważnie, z chęcią bym go wrzucił, ale skubany tyle waży, że możliwości forum tego nie dźwigną. Do tego dochodzi prędkość uploadu mojego internetu, który niestety nie jest nawet akceptowalny 😂

Widzisz, dlatego o gustach się nie dyskutuje 😂 Ja bardzo lubię, takie rześkie smaki. Dokładnie to była Soplica cytrynowa z czymś tam 😀

Najchętniej wziąłbym piwko, ale waży niestety dużo więcej niż taka setunia 😛 Lub dwusetunia 😛

Edited by Luk_
  • Haha 2

@Luk_ plan jest 😂 jak dla mnie mozesz iść zygzakowato będzie śmieszniej 😁 i gdzie zaraz do AA 🤦‍♀️ bez przesady   ....

Wróćmy na chwile na Krywań więc .... ja tez bym z chęcią looknęła na to wejście....  @jaaga76 ekipę szerpową poznamy 😂

• Haha 3

4 minuty temu, Anuś napisał:

gdzie zaraz do AA 🤦‍♀️ bez przesady   ....

Ja dalej jestem za tą wersją kilkutygodniową 😛 Nie ma co się przemęczać 😂

• Haha 3

16 minutes ago, Luk_ said:

ale skubany tyle waży, że możliwości forum tego nie dźwigną

To skompresuj i wyślij na jakieś vimeo, czy coś 😜

Jak się powiedziało "A", to... 

• Like ! 2

Spoko, spróbuję rozgryźć temat 😀 Sam muszę przejrzeć co na tym GoPro mam, bo od wyjazdu go nie używałem. Zawsze sobie powtarzam, że coś zmontuje z wyjazdu by mieć na pamiątkę, ale po powrocie mi się nie chce, a później zapominam... 😂

• Like ! 2

Hah! Dlatego ja się zabieram za postprocess zdjęć jeszcze tego samego dnia, gdy wracam z gór 😜

• Like ! 2

Ambitnie 😄 ale Ty swoje nocne zdjęcia wrzucasz też na Instagrama, ja je mam tylko dla siebie i znajomych, więc... Jakbym mega potrzebował to bym coś zmontował, a tak to wiesz... "kiedyś" to ogarnę 😉

Wraz z większym dyskiem SSD, bo obecny już mi prawie nic nie mieści 😛

Edited by Luk_
  • Like ! 2

Na razie tylko wstępna 😎 Musimy przygotować organizmy do wysokości 1000m npm 😎

9 godzin temu, Anuś napisał:

Wróćmy na chwile na Krywań więc .... ja tez bym z chęcią looknęła na to wejście....  @jaaga76 ekipę szerpową poznamy 😂

Z tego Wołowca granią przez Czerwone Wierchy i Kasprowy. Trawersem Świnicy do Gładkiego Wierchu, stamtąd na Kopy Liptowskie, zejście do Doliny Koprowej i stamtąd Ramieniem Krywania na szczyt 😉 Ty prowadzisz i wytyczasz drogę, ja drugi, bo i tak nie będę nic nie ogarniał, @jaaga76 trzecia - będzie odpowiedzialna za zabezpieczenie naszych zapasów. @Zośka idzie ostatnia, bo jak ona wejdzie na szczyt to przyjdzie mgła i tyle z widoków 😉

• Haha 3

Będziesz stała na czatach i pilnowała by nikt nam nie zakłócił naszej obłąkanej wędrówki 😛

• Haha 3

Dobra, niech będzie😂 Może uda Wam się wytyczyć jakąś nową drogę albo zrobić pierwsze wejście (co w tym stanie jest wielce prawdopodobne)😜

• Haha 3

Fajnie by było gdyby tak udało się np wytyczyć miejsce na schronisko pod Krywaniem gdzieś....  może np być dawne miejsce schroniska...

Swoją drogą wiecie moze dlaczego schronisko po pożarze nie zostało odbudowane ?

• Like ! 2

20 minut temu, Anuś napisał:

Fajnie by było gdyby tak udało się np wytyczyć miejsce na schronisko pod Krywaniem gdzieś....  może np być dawne miejsce schroniska...

Też bym chciała żeby tam było schronisko bo można byłoby zjeść tam obiad po zejściu i napić się Kofoli😁

• Like ! 3

23 godziny temu, Anuś napisał:

@Luk_ i jeszcze taki jeden argument co raczej zawsze działa na uśmiech .... trzeba sie dobrze wyposażyć 😉 @jaaga76 myślę ze mamy go 😉😂

20200229_160652.jpg

@Anuś skąd zamawiałaś termos? 😄

A jak trzyma temperaturę napoju? Czy w środku była zawartość tej soplicy tylko w większej objętości :P?

• Haha 1

38 minut temu, Zośka napisał:

Też bym chciała żeby tam było schronisko bo można byłoby zjeść tam obiad po zejściu i napić się Kofoli😁

I plecak o ile lżejszy by był a trasa daleka... żmudna .... i wyczerpująca.... ale wszystko z uśmiechem 😉😂

@Luk_ tutaj widzisz przy Twojej zacnej wycieczce ile kwestii poruszonych.... dziewczyny i pewnie niejeden facet zakupy nawet zrobi....😁 i jeszcze schron odbudujemy 💪

• Like ! 1
  • Haha 2

Bez przesady, nie jest żmudna i daleka. I bardzo szybko zaczynają się widoczki. Na takim Krywaniu to  dopiero idzie mieć zaciesz na twarzy 😄 

Skoro mamy w planach odbudować schronisko to proponuję naszej wyprawie nadać jakąś nazwę. Co myślicie o "Górska Ekipa Remontowa"?

Edited by Luk_
  • Like ! 1
  • Haha 2

@Luk_ szczerze całkiem przyzwoicie trzyma temperaturę a nie jest to przecież żaden markowy termos... Powiem że Git 👌

W termosie herbata była z sokiem malinowym własnej produkcji 🙀 z soplicą mieszam przed spożyciem  😂 tylko w warunkach zimowych 

• Like ! 1
  • Haha 2

Ty masz soczek własnej produkcji, @wjesna przygotowuje na szlak zupy... Czuję się jakiś wybrakowany z moim menu zakupionym w sklepie 😛 Najbardziej "różnorodna" rzecz jaką zabrałem na szlak to chyba kanapka z masłem, serem i szynką... Ale dzięki za informację, już wiem, że chodzę ze złą ekipą w góry 😄 

Bardzo dobrze, że mieszasz, bo wiesz 😄 zmniejszasz temperaturę zamarzania herbaty 😉 Jak uzyskasz jakieś 40% stężenia alkoholu w termosie, to nawet herbata ciepła być nie musi, bo i tak nie zamarznie 😄 

• Haha 3