Jump to content

Krywańskie starlinki

Recommended Posts

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tym razem podróż zaczyna się w połowie sierpnia w Warszawie, w nietypowym składzie osobowym - jedziemy z chłopakami we czwórkę, gdzie tylko z jednym z nich byłem wcześniej w górach. Umawiamy się o 18.

Nie masz szans @Mnich Moderator

No trasę ustaliłeś epicką ? nudy nie będzie ??

Posted Images

3 godziny temu, Anuś napisał:

jeszcze taki jeden argument co raczej zawsze działa na uśmiech

Tyle to za mało ? Żebym przeszedł ją z uśmiechem to nie mógłbym być świadomy że nią idę ?

Edited by Luk_
  • Haha 2

3 minuty temu, Anuś napisał:

myslalam już z Tobą na szlaku podzielić się płaskowniczkiem

@Anuś z chęcią dam się skusić o ile nie będzie to szlak z/do Chochołowskiej ?

4 minuty temu, Anuś napisał:

A to nie jest zaden problem wiesz ?

To kiedy idziemy tą Chocho? ??

@jaaga76 to taki stanardowy temat do pośmieszkowania ? Obok asfaltu do MOKa i kolejek na Giewont ? 

• Like ! 1
  • Haha 2

Haha ? Chyba taki dystans w takim stanie musielibyśmy rozbić na kilka... tygodni ? Pytanie kto będzie niósł sprzęt do biwakowania ?

A do kompletu wrzućmy jeszcze po MOKu Psią Trawkę i po tych kamieniach do Hali Gąsienicowej ?

• Haha 2
3 minuty temu, Luk_ napisał:

Haha ? Chyba taki dystans w takim stanie musielibyśmy rozbić na kilka... tygodni ? Pytanie kto będzie niósł sprzęt do biwakowania ?

A do kompletu wrzućmy jeszcze po MOKu Psią Trawkę i po tych kamieniach do Hali Gąsienicowej ?

Czyli plan mamy! Kto niesie plecak...No wiadomo przecież, że nie my...?

Tylko tych swoich harpaganów nie zabieraj, bo chłopaki odpadną...to wyrafinowana  trasa ???

• Haha 3
35 minut temu, Zośka napisał:

@jaaga76 @Anuś @Luk_ ale mi narobiliście ochoty na tą Chochołowską............?

@Anuś ma bardzo, że tak powiem... "mocne" argumenty ? 

I tu nie chodzi o kondycję i robienie siary ? szlak może stać się bardziej "zygzakowaty" ? W ciężkim stanie to w ogóle wejść na pierwsze piętro jest wyczynem a my tu mówimy o paru tysiącach metrów przewyższenia ?

No i wiecie dziewczyny, po takiej wycieczce chyba musielibyśmy pozakładać nowe konta. Na forum dla AA ?

31 minut temu, Anuś napisał:

póki jesteś świadomy to planuj ?

No to plan taki: meldujemy się o 1:00 w nocy na Siwej. Tam robimy rozgrzewkę, aby pobudzić krążenie. Myślę, że herbata z rumem będzie w sam raz. Na polanie Huciska pierwszy postój. Z racji, że będzie nadal zimno to trochę czystej na pewno nie zaszkodzi. Następnie schronisko - gdyby nie chcieli nam dać o tej porze szarlotki to zdobędziemy ją szturmem ? Oczywiście zamiast sosu jagodowego - jagodówka. Dalej Wołowiec i rozbijamy pierwszy obóz. By nudne podejście nam szybciej minęło proponuję jakąś nalewkę ziołową. Taki jest plan na pierwsze 6 godzin. Dalej będziemy ustalać na bieżąco ?

32 minuty temu, jaaga76 napisał:

Tylko tych swoich harpaganów nie zabieraj, bo chłopaki odpadną...to wyrafinowana  trasa ???

To będzie nasz support! Złożą nam depozyty na trasie naszego przejścia ?

14 minut temu, Zośka napisał:

No tam akurat jeszcze nigdy mgły nie widziałam?

@Zośka Ty naprawdę musisz mieć strasznego pecha ?

Btw, nigdy nie sądziłem, że najbardziej ambitnego alkotripa będę planował z dziewczynami w Tatrach ?

Edited by Luk_
  • Haha 3