Skocz do zawartości

Gorce


Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie byłem więc nie mam zdania. Dobry oscypek i żętyca/ mnie uczono pisowni rzentyca/ były na  Cyrli przy zielonym z Kopieńca , pod Przełeczą Rozdziele w Pieninach -dobra żętyca  przy żółtym . i Las Baligówka przy drodze Cz Dunajec -Jabłonka , obok fajna ścieżka przyrodnicza po torfowiskach.

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.04.2021 o 22:56, jaaga76 napisał:

dość zimy....? Gdzie jest WIOSNA???

Jest, słaba jeszcze ale jest i to w Gorcach.Ale po kolei.

Ruszyliśmy z Olszówki zielonym do czerwonego i nim na Stare Wierchy , powrót żółtym  do Poręby. Szlak jak to w Gorcach dużo błota i miejscami sporo śniegu . Pochmurno, chłodno i chwilami polatywał śnieg. Na Starych Wierchach trochę ludzi było. Poniżej parę fotek a wśród nich  objawy wiosny....

na horyzoncie Mogielnica

 

są tak są! Słabe nierozkwitłe ale są. W pobliżu skrzyżowania zielonego z czerwonym beskidzkim

 

 

są i bazie

 

szlak typowo gorczański

 

pod schroniskiem sporo śniegu

 

a miejscami i błota

 

żółty szlak pożegnał nas takim okazikiem

 

tak więc jest nie tylko w Pieninach ale i w Gorcach.

 

 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vatra napisał:

Skąd to powracasz, samotny wędrowcze...? (Staff)Tak mi się skojarzyło

Ładne.

A mi z Kapuścińskim:

Słowa staniały(...)Ogłuszają. Tęsknimy więc za ciszą. Za milczeniem. Za wędrówką przez pola. Przez łąki. Przez las, który szumi, ale nie ględzi, nie plecie, nie tokuje.

Chodź @barbie609 pewnie po prostu idzie bo lubi. 

 

 

 

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...