Skocz do zawartości

Martynast

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.11.2021 o 19:54, Q'bot napisał:

Spójrz na to z drugiej strony - takie obiekty działają jak lep na muchy - doliny bez zabudowań nie przyciągają tłumów.

Ja to bym proponował poświęcić jakąś dolinę stricte dla wprowadzenia tam rzeszy ceprów - z kolejką, melexami, tramwajem, marszrutkami, zaprzęgami konnymi i tyrolką, tak, by 90% ruchu było przekierowane właśnie w taki punkt. To pozwoliłoby 'odetchnąć' pozostałym obszarom parku ?

Lejowa byłaby idealna, tylko trzeba jakieś jezioro wykopać na końcu i ładnie je nazwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mnich Moderator napisał:

Weto. Za to właśnie lubię Lejową, bo ludzi tam, jak na lekarstwo. 

W Lejowej nic ciekawego nie ma to i ludzi brak. Dlatego wolałbym żeby tych ludzi idących tylko na piwo i kotleta do "schronisk" tam właśnie przenieść, niechby sobie robili tłum, w którym tak przecież świetnie się czują. 

Edytowane przez Jędrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, barbie609 napisał:

interpretacja można powiedzieć ,że brawurowa .........................✌️

Zgadzam się. Chłopaki wymiatają…

Za to właśnie kocham schroniska. Za ten klimat. Ludzi. I częstokroć muzykę. Choć oczywiście nie wszystkie miejscówki są godne pochwał. Krawców Wierch jest na pewno chlubnym wyjątkiem. Zdążyłem już zakumplować się z właścicielami. W listopadzie planuję zorganizować tam mini integrację. Także @barbie609być może do rychłego zobaczenia ☺️

Skądinąd też wiem, że @Zośkajest Żywieckim freakiem 👌❤️

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Robiłam rezerwację w schronisku na Chocho i w ostatnim mailu od nich jest takie zdanie : "Rezerwację zapewniamy do godziny 17". Nie za bardzo wiem jak mam to rozumieć. Jeśli przyjdę o 17.30, to sprzedadzą moje miejsce komuś innemu? Trochę by to było nie bardzo w porządku🙄

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fibi napisał:

Robiłam rezerwację w schronisku na Chocho i w ostatnim mailu od nich jest takie zdanie : "Rezerwację zapewniamy do godziny 17". Nie za bardzo wiem jak mam to rozumieć. Jeśli przyjdę o 17.30, to sprzedadzą moje miejsce komuś innemu? Trochę by to było nie bardzo w porządku🙄

Wystarczy ich poinformować e-mailowo albo telefonicznie, że będziesz później niż o 17.00. I będą trzymać rezerwację 🙂 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fibi napisał:

Robiłam rezerwację w schronisku na Chocho i w ostatnim mailu od nich jest takie zdanie : "Rezerwację zapewniamy do godziny 17". Nie za bardzo wiem jak mam to rozumieć. Jeśli przyjdę o 17.30, to sprzedadzą moje miejsce komuś innemu? Trochę by to było nie bardzo w porządku🙄

Powiem tak - po treści rozmowy telefonicznej znaku nie ma. Napisz do nich maila i poproś o potwierdzenie.  Ostatnio w Chocho mojej Siostrze skrócili pobyt o dzień....   😬

  • Wow 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...