Jump to content
Luk_

Analiza prognozy pogody przed wyjściem w góry.

Recommended Posts

6 minut temu, Zośka napisał:

@Artur S jak babcię kocham mnie tam nie było😪

A może planowałaś coś, myślałaś, oglądałaś zdjęcia?!😉😎😂

• Like ! 1

@Artur S niestety tak czasem bywa, że prognozy mają się nijak do rzeczywistości 😕 dlatego przede wszystkim obserwacja i analiza. A tak z ciekawości - patrzyłeś na prognozę konkretnie dla Rysów? Bo patrzyłem na kamerki dzisiaj i o ile rejon MOKa był w chmurze to w tym samym czasie Orla i Zachodnie (wtedy) były jeszcze git.

• Like ! 2

@Luk_. Tak sprawdzałem.dla Rysów . Ostatni raz ok. 21 wczoraj.  Wyjeżdżałem w nocy o 3.00 I wtedy było czyste niebo z dużą  ilością gwiazd. Na miejscu ok. 6 tej Grań  Baszt była na wierzchołkach lekko zachmurzenia, jednak mocny wiatr dość szybko gnał  chmury i wydawało sìę,  że niebo niedługo będzie czyste. Niestety po kolejnej pół godzinie w górnych partiach przestało wiać i potem było już tylko gorzej . 

• Like ! 3

Chyba znowu wszelkie prognozy dały ciała. Miał być deszcz, niskie podstawy, ogólnie dupa, a tymczasem.... 😛

Odwołujemy zimę! 😁

EDIT: Chociaż meteogram w sumie spisał się nieźle 🙂

Screenshot_2020-09-26-12-20-06-407_com.windyty.android.jpg

Screenshot_2020-09-26-12-20-18-450_com.windyty.android.jpg

Screenshot_2020-09-26-12-17-56-062_com.tarnawski.tatry.jpg

Edited by Luk_
  • Like ! 2

Deszcz, a miał być śnieg! 😛 A z tego co patrzę to śnieg też już nie jest prognozowany 😁

• Haha 1

1 minutę temu, Luk_ napisał:

Deszcz, a miał być śnieg! 😛 A z tego co patrzę to śnieg też już nie jest prognozowany 😁

Ok, dobrze, oby tak dalej to nam się jeszcze wiosna wróci 😊 A tak na serio to masz rację, zamiast zapowiadanego śniegu jest teraz ciepło i bardzo pogodnie👌

• Like ! 2

1 godzinę temu, Luk_ napisał:

@jaaga76 zapytaj koło wt/śr (raczej środy) póki co to wróżenie z fusów 🙂

Odezwę się 🙂 dzięki!

@vatrapozaklinasz trochę ? Plisss...

@Zośka napisz, że w przyszły weekend nie jedziesz w Tatry 😉🤣

• Haha 3

7 minut temu, jaaga76 napisał:

@vatra Ty zaklinasz, ja jadę, @Zośka w domu 🤣🤣🤣

Przepis na dobrą pogodę! Eureka! 

Nie wiem co @Luk_ z Krecikiem na to powiedzą i te ich naukowe wyliczenia😎 wiesz...😀

• Haha 2

@jaaga76 @vatra @Luk_ myślicie że mogłabym zrobić karierę jako pogodynka w telewizji ?

Ostatnio wpadłam na świetny pomysł. Ogłaszam na forum że jadę w Tatry, wszyscy zostają w domu bo wiadomo jak będzie a wtedy ja zostaję, Wy jedziecie i nie dość że macie pogodę to jeszcze puste szlaki 😂

Edited by Zośka
  • Wow 1
  • Haha 2

Bardzo mi się Twój pomysł @Zośka podoba! 😛 ustalimy na PW szczegóły, bo chciałbym kiedyś być tylko ja sam w całych Tatrach 😂😂 mam nadzieję, że będę mógł na Ciebie liczyć 😂

• Haha 3

14 minut temu, Luk_ napisał:

chciałbym kiedyś być tylko ja sam w całych Tatrach

@Zośka a mi wystarczy jak będę sama w Piątce 😊 ale zupełnie sama, ok?!😜

• Haha 2

@vatra strasznie trudne zadanie🙄 musiałabym napisać że będę siedzieć w Piątce od rana do wieczora ale nie wiem czy ktoś to kupi...😂

• Haha 2

1 godzinę temu, Luk_ napisał:

Bardzo mi się Twój pomysł @Zośka podoba! 😛 ustalimy na PW szczegóły, bo chciałbym kiedyś być tylko ja sam w całych Tatrach 😂😂 mam nadzieję, że będę mógł na Ciebie liczyć 😂

Liczyć oczywiście możesz ale wiesz jak to jest z kobietami....czasem zapomną, czasem coś pokręcą, czasem zmienią zdanie....😆

18 minut temu, vatra napisał:

@Zośka no ja bym też nie siedziała😎 ale bez wchodzenia w szczegóły bo ktoś się zorientuje😏😂

No to tak bez szczegółów......OK😂

• Haha 1

1 godzinę temu, Zośka napisał:

@vatra strasznie trudne zadanie🙄 musiałabym napisać że będę siedzieć w Piątce od rana do wieczora ale nie wiem czy ktoś to kupi...😂

Jak będziesz siedziała w Piątce cały dzień to będzie taka mģła, że nawet jeśli będą tam inni turyści to i tak ich nie zauważysz. 😛

• Haha 3