Skocz do zawartości

Górski szpej - okazje, promocje, rabaty


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, że w jakimś sklepie są mega promocje, czy wyprzedaże? Masz kod rabatowy, którym chcesz się podzielić z innymi? Znalazłeś buty, kurtkę, spodnie w bardzo okazyjnej cenie, ale nie pasuje Ci rozmiar, a dla kogoś innego może być odpowiedni? 

Dawajcie info o atrakcyjnych ofertach, wklejajcie linki, polecajcie sprawdzone produkty w okazyjnych cenach. Dobry, górski sprzęt nie jest tani, ale może dzięki temu wątkowi wszystkim nam uda się trochę zaoszczędzić ?

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mnich Admin promował(a) i podpiął/eła ten temat

Miłe Panie, jakbyście potrzebowały czegoś cieplejszego na zbliżającą się jesień, to tu macie znakomitą kurtkę Acteryxa za połowę ceny. Ta kanadyjska marka robi obecnie najlepszą - moim zdaniem - odzież. Cena bardzo atrakcyjna, sam mam tą kurtkę, tylko ciutkę bardziej ocieplany model - Atom LT. I kupiłem ja z dużo mniejszym rabatem ? 

https://www.outdoorzy.pl/24015-arcteryx-kurtka-damska-atom-sl-hoody.html

A na skalnik.pl dają dodatkowe 10 proc. rabatu na wszystko z wyprzedaży.

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mnich Moderator napisał:

Miłe Panie, jakbyście potrzebowały czegoś cieplejszego na zbliżającą się jesień, to tu macie znakomitą kurtkę Acteryxa za połowę ceny. Ta kanadyjska marka robi obecnie najlepszą - moim zdaniem - odzież. Cena bardzo atrakcyjna, sam mam tą kurtkę, tylko ciutkę bardziej ocieplany model - Atom LT. I kupiłem ja z dużo mniejszym rabatem ? 

https://www.outdoorzy.pl/24015-arcteryx-kurtka-damska-atom-sl-hoody.html

A na skalnik.pl dają dodatkowe 10 proc. rabatu na wszystko z wyprzedaży.

ładny kolorek - szkoda że nie ma męskich

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdyby ktoś chciał skorzystać, to mam kody do SKALNIK.pl (ważne do 31.01.2021r.).

1. -30% na promocje  -> 7YU5mw3,

2. -20% na wszystko  -> Tu20cRT.

Kto pierwszy ten lepszy.

PS. Nie mam pojęcia, czy ceny po tych rabatach są korzystne.

PS2. Jak ktoś skorzysta, to niech skomentuje, żeby inni nie tracili czasu.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...