Skocz do zawartości

Kościelec 2155 m n.p.m. - 15.09.2019


Anna M.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Tatromen

Kościelec ! 

IMAG8446.jpg

Na forach : Ludzie zniszczą wszystko co robisz , oszukają , podjudzą , sprytnie wprowadzą w błąd innych , jeśli zobaczą że to co robisz sprawia Ci satysfakcję ! Powód , zawiść ! 

Edytowane przez Tatromen
Dopisuje teraz treść !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tatromen napisał:

Na forach : Ludzie zniszczą wszystko co robisz , oszukają , podjudzą , sprytnie wprowadzą w błąd innych , jeśli zobaczą że to co robisz sprawia Ci satysfakcję ! Powód , zawiść ! 

Święta prawda. Znaczna część społeczeństwa nie może znieść, że ktoś ma lepiej, ktoś ma więcej, ktoś ma pasję, odwagę, determinację... A większość z tych ludzi powinna po prostu ruszyć tyłek  i zrobić coś ze sobą. Kościelec piękny!! Marzenia się spełniają, więc może już za rok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo fajny opis wycieczki na Kościelec stworzony przez naszego admina. 

https://tatromaniak.pl/aktualnosci/propozycja-wycieczki-na-koscielec/?fbclid=IwAR2_cpayXDVB5lIDdAfJn9Kt-mbTdKv_3kA7yORYEuK_fvySHXfilDkMjtU

W ogóle to polecam Wam zakup przewodnika w formie e-booka. Fajnie opisane najważniejsze trasy z podaniem skali trudności i czasu przejść. Dla średniozaawansowanych i osób rozpoczynających tatrzańską przygodę naprawdę duże ułatwienie. Przewodnik jest w formie pdf-a, więc bez problemu możecie go przeglądać na smartfonie, czy tablecie. 

http://sklep-tatromaniak.pl/publikacje/72-e-book-przewodnik-po-tatrach-polskich-szlaki-turystyczne.html

Myślę, że jak się uśmiechniecie do @tatromaniak, to na pewno da Wam dobrą cenę. Fajna rzecz, serio. 

 

unnamed.jpg

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przewodnik fajny, potwierdzam ? Szlak opisany ciekawie, za to na deser ja spróbuję go jakoś zwizualizować ?
 

Miłego oglądania.
P.S. Nie długo na kanale całe przejście nagrane w 360°. Ci co widzieli, mówią że fajnie się ogląda!

 

 

Edytowane przez a chodźże na pole
  • Lubię to ! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ludziska ? na początku września planuje urlop w Tatrach. W planach miałem między innymi wejście na Kościelec,  ktorego bardzo się obawiam... czytając Wasze wypowiedzi od początku, trochę się uspokoilem, że nie taki diabeł straszny... po obejrzeniu filmu powaznie zastanawiam się, czy sobie nie darować... Czy tam faktycznie jest tak stromo i pionowo? Czy może to kwestia kamery 360? Dajcie proszę znać, bo aż mi ciśnienie skoczyło ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Loki napisał:

@Luk_ ok. Ulżyło mi ? wiem, że góry niczego nie wybaczają, szczególnie braku szacunku i przygotowania, dlatego po obejrzeniu filmu, wolałem dopytać ? dzięki za info ?

Na tym filmie, może faktycznie za duże rybie oko się zrobiło, i wyglada to strasznie. Nosal to nie jest, góra na pewno wymagająca, z zejściem raczej nie ma problemu jak jest sucho. 
 

zobacz na ten film. Tutaj już nie ma takiego przekłamania. Najlepiej jest odwzorowane to co na środku ekranu, wiec trzeba kręcić obrazem. 
 

 W opisie filmu, linki do reszty trasy. 
Jeśli oglądasz na tel, to koniecznie przez aplikacje YT

 

Edytowane przez a chodźże na pole
  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Luk_ napisał:

@a chodźże na pole obejrzałem ten filmik z kamer 360 ? coś świetnego! mam nadzieję, że każdy szlak będzie w takiej formule, taki widok dużo lepiej oddaje rzeczywistość ? także gratuluję, bo chyba widzę na polskim YT szlaki w 360 po raz pierwszy ? Gratki!

Dzięki ! Też mi się wydaje, że poza paroma krótkimi filmami z Tatr w 360, nie ma więcej takich filmów, więc mogę nieśmiało stwierdzić że jesteśmy jedyni, którzy udostępniają  CAŁE szlaki w tej formie ? Będzie jeszcze 6 długich tras i tak jak tutaj, będą podzielone na krótsze filmy - odcinki między charakterystycznymi miejscami. Domyślam, że nikt nie obejrzy filmu od A do Z, ale nie po to one są, a jedynie do zaznajomienia się z trasą. No może godzinny odcinek między Zawratem a Kozią przełęczą będzie oglądany dłużej ? [Skrzynkę piwa, temu kto obejrzy 6 godzin z przejścia Drogą nad Reglami ? ?] Pozdrawiam ?

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film (ten pierwszy) bardzo fajny, ale dramatyzm podkręcony o jakieś 500% . Tam faktycznie blisko przepaści jest się tylko chwilami i w zasadzie żadne z trudniejszych miejsc się koło nich nie znajduje. Pokazałem żonie ten podkręcony fragment z kominka i spytałem czy by to przeszła, stwierdziła, że raczej nie, na co jej mówię, że już to zrobiła ?

Ja tam raczej rybie oko jestem skłonny niwelować ustawieniami kamery, żeby filmy wyglądały na ile to możliwe zgodnie z rzeczywistością.

Edytowane przez Gieferg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gieferg napisał:

Film (ten pierwszy) bardzo fajny, ale dramatyzm podkręcony o jakieś 500% . Tam faktycznie blisko przepaści jest się tylko chwilami i w zasadzie żadne z trudniejszych miejsc się koło nich nie znajduje. Pokazałem żonie ten podkręcony fragment z kominka i spytałem czy by to przeszła, stwierdziła, że raczej nie, na co jej mówię, że już to zrobiła ?

Ja tam raczej rybie oko jestem skłonny niwelować ustawieniami kamery, żeby filmy wyglądały na ile to możliwe zgodnie z rzeczywistością.

Dzięki za uwagi ? Chciałem pokazać szerszy plan, ale chyba to jednak nie jest za dobry pomysł. Zostawię w takim razie "normalny widok" w następnych filmach. ?

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...