Skocz do zawartości

Oświadczyny w Tatrach


cyrwus

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, cyrwus napisał:

Cześć znacie może ciekawe miejsce na oświadczyny w Tatrach? Może to być np. szczyt, miejsce na zachód słońca itp. Ważne aby miejsce było dosyć intymne. Z góry dziękuje za ciekawe propozycje ?

Jak ma być tylko we dwoje to powinno to być miejsce poza szlakiem.  Np. Gładki Wierch z widokiem.na D5S. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, cyrwus napisał:

Cześć znacie może ciekawe miejsce na oświadczyny w Tatrach? Może to być np. szczyt, miejsce na zachód słońca itp. Ważne aby miejsce było dosyć intymne. Z góry dziękuje za ciekawe propozycje ?

Z tą intymnością podczas zachodu słońca mogą być kłopoty, bo jak mi to objaśnił nasz forumowy łapacz wschodów i zachodów, na szczycie jest więcej osób czekających na spektakle ze słońcem. Może więc po prostu bez szukania wymyślnych miejsc zabierz dziewczynę na szlak, może w jakieś ulubione Wasze miejsce, albo tam, gdzie szliście razem po raz pierwszy. I tam, przy jakiejś skale,albo nad stawem lub w jakimś innym miejscu które Cie zachwyci i będzie  warte takiej chwili możesz się oświadczyć. Fajnie byłoby, gdybyś miał jeszcze  szampana i kieliszki.  Żeby miesiące było bez ludzi, zawsze możesz trochę zejść ze szlaku, ale tak, żebyś potrafił wrócić w tym nadmiarze emocji.  ?  Kiedy będziecie tamtędy przechodzić wiele, wiele lat później, będzie się Wam zawsze  z tym dniem kojarzyło.

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Najlepiej jakieś miejsce bez ekspozycji, żeby wybranka nie spadła z wrażenia. Miejsce mniej uczęszczane z ładnymi widokami to przychodzi mi do głowy Szeroka Przełęcz w Tatrach Bielskich. Zależy kiedy jeszcze te oświadczyny mają być, ale jeśli na jesień w piękną pogodę i kilka osób by Wam nie przeszkadzało to wybrałbym szczyt Bystrej. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.09.2020 o 14:14, cyrwus napisał:

Cześć znacie może ciekawe miejsce na oświadczyny w Tatrach? Może to być np. szczyt, miejsce na zachód słońca itp. Ważne aby miejsce było dosyć intymne. Z góry dziękuje za ciekawe propozycje :) 

No i jak te oświadczyny? Były/ nie były? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wjesna napisał:

No i jak te oświadczyny? Były/ nie były? 

Też jestem ciekawa! ?

A pozostając w temacie zaręczyn, to po naszym forumowym spotkaniu zostałam na kilka dni w Tatrach z @Mnich Moderator. Byliśmy świadkami takich pięknych oświadczyn na Rusinowej Polanie ? jak tylko doszliśmy i rozłożyliśmy się na polanie, od razu zwróciłam uwagę na przygotowany nieopodal kocyk, ogromny bukiet czerwonych róż i baloniki-serca z helem. No i stało się! Chyba powiedziała "tak", wszyscy bili brawo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...