No i dotarliśmy , po południu zameldowaliśmy się w Miszkowicach. Ponieważ było dość postanowiliśmy wejść na okoliczną górę wznoszącą się na taflą zbiornika Bukówka i zapewniającą fajne widoki. Szlak jest krótki , podejścia 200m ot taki fajny spacer.
schodziliśmy już w szarówce .