Witam wszystkich serdecznie!
Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was używał lonży Salewa Ergo Tex i ma opinię na jej temat?
Zastanawiam się nad zakupem i byłbym wdzięczny za wszelkie informacje:
jak wypada na tle innych modeli, np. Petzl, Edelrid, Black Diamond?
Czy jest warta swojej ceny i sprawdza się w praktyce (komfort, karabinki, rotator itp.)?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Rafal